Porady i naprawa Golfa IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Porady i naprawa Golfa IV

Post autor: regitmc » czw lis 24, 2005 17:26

Krążąc troche po forum zauważyłem, że strasznie mało jest tematów dotyczących Golfa IV, a przecież jest to coraz bardziej popularny samochód na naszych drogach. Chodzi mi tu w głównej mierze o porady i materiały dotyczące napraw, diagnostyki, tuningu itp. Z tego powodu proponuje temat: "Porady i naprawa Golfa IV".
Wszyscy golfiarze czwórkowi wylejcie swoje zmartwienia właśnie tutaj, a być może znajdzie się ktoś kto wam pomoże rozwiązać problem.
Ichyba ja zaczne. Od pewnego czasu zaczął mi chodzić na wysokich obrotach tak koło 2000, a czasem nawet 3500. Czasem stabilizują sie na 800 i wszystko jest OK. Niewiem co może być tego problemem. Zastanawiałem się nad przepustnica, ale też nad czujnikiem temperatury silnika bo raz chodzi a raz nie. To może byc przyczyną złych informacji i komp warjuje. W którym miejscu w IV znajduje sie czujnik temp. silnika? Dodam że jest to silnik 1,6 SR 74kW 8V. Może poprostu styki zaśniedziały lub trzeba go poruszyć.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

luk99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 16:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: luk99 » czw lis 24, 2005 22:22

Jest taka ksiazka na allegro VW BORA, GOLF IV tam wzystko jest opisane, rysunki itd. CO jak sie wyjmuje z czego sklada :) ale 53zl :D



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » czw lis 24, 2005 22:36

To wiem bo w temacie "servisówki do ściągnięcia" załączyłem jej okładke. Myslałem że może ma ktoś taką pozycje w swojej bibliotece i mógłby udostępnić innym czwórkowiczom lub borowiczom.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 434 gości