strumiennica zamiast kata

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PITERKO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 14:42
Lokalizacja: Reda

strumiennica zamiast kata

Post autor: PITERKO » śr lis 18, 2009 19:00

Witam. Czytalem informacje na ten temat ale znalazlem tylko takie ze z katalizatora wywalamy wklad i wspawujemy rurke i po problemie. Ale teraz mam pytanie czy zamiast katalizatora moge dac strumiennice bo takowa lezy mi na polce i sie kurzy a kat jest juz do wymiany. Dodam ze silnik jest 1.8 PL i ma w katalizatorze sonde. No i teraz moje pytanie jest takie czy jak wstawie strumiennice to co z sonda? wstawic ja do strumiennicy? wydaje mi sie ze powinna byc przed czy nie mam racji? i jesli wstawie ta sonde przed to czy odczyt bedzie jakis inny? bo jak sonda byla w kat to tam jest przeciez wieksza srednica i cisnienie spalin jest mniejsze a jak wrzuce do rury to cisnienie spalin bedzie wieksze i cos moze sie pobabrac... nie chodzi mi o osiagi zeby byly jakies wieksze tylko zeby czegos nie spieprzyc i nie jechalo gorzej no i do tego reszta wydechu bedzie calkowicie nowa orginalna. dzieki za wszelkie info. pozdro
Ostatnio zmieniony śr lis 18, 2009 19:12 przez PITERKO, łącznie zmieniany 1 raz.



dychsm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 19:04
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Post autor: dychsm » śr lis 18, 2009 19:15

Jak masz sonde w kacie to raczej nie kombinuj:) A strumienica to raczej...... tak jak podświetlane spryskiwacze dodają mocy:)


Golf 3 1.8 syncro było
Golf 3 1,9TDI był
Volvo V50 2,0D obecnie

PITERKO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 14:42
Lokalizacja: Reda

Post autor: PITERKO » śr lis 18, 2009 19:24

No ale wlasnie kata mam na wykonczeniu... telepie go juz w srodku xD a o moc mi nie chodzi... no byleby nie bylo gorzej :) no nic chyba bede musial kombinowac i testowac jak by chodzil z ta strumiennica + sonde dac na rurze przed. No i jak nie bedzie chcial jechac i bedzie wir w baku to bede musial wrzucic kata spowrotem;/ no i ten plan z rurka w kacie do mnie nie podejdzie bo ta sonda z gory wchodzi... ktos ma moze jakies inne pomysly? gdyby nie ta sonda to pikus by byl :D

[ Dodano: 18 Lis 2009 22:47 ]

co z ta sonda panowie? dac ja przed czy w strumiennice jakos?
Ostatnio zmieniony śr lis 18, 2009 23:50 przez PITERKO, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 346 gości