Zamek, problem z poskładaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rafg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 13, 2009 13:21
Lokalizacja: Lubin

Zamek, problem z poskładaniem

Post autor: rafg » wt lis 17, 2009 22:53

Zmieniłem mikrostyk - działa jak nalezy. Problemem jest to, że nie moge zamknąć samochodu. Wiem, że cos robie zle przy skladaniu ale nie wiem dokladnie co...
Zrobilem zdjecie rozebranego zamka i zaznaczylem na nim na zielono element ktory chodzi na boki (zaznaczone linia przerywana). Nie wiem w jakiej on pozycji powinien byc jesli jest zamek otwarty - czy w lewo czy tak jak na zdjeciu w prawo. Zaznaczylem rowniez na zolto element ktory powinien jakos wspolpracowac z tym zielonym. Jezeli ktos widzi blad prosze o pomoc bo juz mnie szlak trafia. :grrr:

Obrazek



Awatar użytkownika
grzybsi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: wt sie 12, 2008 21:33
Lokalizacja: DL/WR
Kontakt:

Post autor: grzybsi » śr lis 18, 2009 00:25

Obrazek


złóż wszystko w tej pozycji i bedzie git...pamietaj ze ta biała zębatka ze sprężynką i ten silniczek z zębatką mają byc w skrajnym położeniu



rafg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: wt paź 13, 2009 13:21
Lokalizacja: Lubin

Post autor: rafg » śr lis 18, 2009 00:55

Z tym, że u Ciebie na fotce nie ma tego zielonego elementu co u mnie. Przynajmniej ja go tam nie widze.

[ Dodano: 18 Lis 2009 21:36 ]
grzybsi pisze:[url=http://images49.fotosik.pl/228/27656299352678e2med.jpg]Obrazek[/URL]


złóż wszystko w tej pozycji i bedzie git...pamietaj ze ta biała zębatka ze sprężynką i ten silniczek z zębatką mają byc w skrajnym położeniu
Ma to jakies znaczenie? Mi sie wydaje, ze ta biala zebatka ze sprezynka jest nieco wyzej polozona niz ta Twoja na zdjeciu.
W efekcie zamek mi sie zamyka i otwiera. Nowym problemem jest kiedy ciagne za klamke.
Otoz jak zamkne z pilota samochod a nastepnie go otworze szlak trafia i nie idzie otworzyc ani z zewnatrz ani z wewnatrz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 336 gości