Skradziono MK III GTI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kikoj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sie 06, 2005 17:48
Lokalizacja: Olsztyn

Skradziono MK III GTI

Post autor: kikoj » śr lis 23, 2005 19:03

Witam wszystkich !!! plaga kradzieży się powiększyła o nowego Golfika :grrr:
Dziś rano tj 23.11.05 w Olsztynie na Jarotach skradziono mi Golfa 3 GTI . :satan:
Dodaje zdjęcia ,jak ktoś jest z okolic proszę o uwagę na bordowe Golfy
jak coś podaje kom. 502-171-857
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
neo25-pk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 01:46
Lokalizacja: LESZNO...WLKP
Kontakt:

Post autor: neo25-pk » śr lis 23, 2005 19:09

Serdecznie współczuje....ostatnio zaje....li mojemu kumplowii extra passata...masakra co to sie ostatnio dzieje...


Pilnie kupię osłone rozrządu (górną boczna pokrywę, plastik) !!!

kumek2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 23:51
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: kumek2 » śr lis 23, 2005 20:52

wyrazy współczucia , a miałeś jakiś alarm , zabezpieczenie??



Awatar użytkownika
M@rcus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: M@rcus » śr lis 23, 2005 21:08

Wydawało by się żę lawina urzywanych aut nas zalała i mniej będą kraść, a te skur...wielee dalej szaleją, moze wyśmiejecie mnie ale ja na twoim miejscu popytał bytm o dobrą wróżkę, znam kilka przypadków żę potrafiła podać namiary dokładnie gdzie stoi skradzione auto, sam nie mogłem w to uwierzyć. Bo na policję to niewiele można liczyć. Współczuje Ci i działaj szybko, póki go nie pokroją.Pozdro



Awatar użytkownika
mr_simon
..::INTRUDER::..
..::INTRUDER::..
Posty: 509
Rejestracja: pn lut 07, 2005 13:52
Lokalizacja: Dębno
Kontakt:

Post autor: mr_simon » śr lis 23, 2005 21:11

M@rcus pisze:Wydawało by się żę lawina urzywanych aut nas zalała i mniej będą kraść, a te skur...wielee dalej szaleją, moze wyśmiejecie mnie ale ja na twoim miejscu popytał bytm o dobrą wróżkę, znam kilka przypadków żę potrafiła podać namiary dokładnie gdzie stoi skradzione auto, sam nie mogłem w to uwierzyć. Bo na policję to niewiele można liczyć. Współczuje Ci i działaj szybko, póki go nie pokroją.Pozdro
Zazdrość to straszna rzecz


Volskwagen - Das Auto.

djset

Post autor: djset » śr lis 23, 2005 21:17

M@rcus pisze:Wydawało by się żę lawina urzywanych aut nas zalała i mniej będą kraść, a te skur...wielee dalej szaleją
jest potrzeba na czesci wlasnie do tych sprowadzanych aut. szkoda ludziom kupowac nowych, wiec szukaja na gieldach uzywanych i on chyba tam bedzie :( przykro mi jak nie wiem co.
napisz moze kolego co mial charakterystycznego, bo juz widze ze mial kierunki i halogeny czerwone, ale moze w srodku miales kierownice jakas charakterystyczna, moze gdzies byla deska rozdzielcza uszkodzona...? wtedy jak moze ktos spotka cos takiego na gieldzie to poinformuje cie i moze znajdzie sie reszte auta i ukarze tych, co ci to zrobili!
jedyne co moge zrobic to :(



Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » śr lis 23, 2005 21:59

przez tych deb..i z urzędów że nie wpisują teraz nr silników mogli go zaj......ć właśnie z tego powodu dla silnika. Takich to tylko za ja.. powiesić, WSPÓŁCZUJE



djset

Post autor: djset » śr lis 23, 2005 22:15

ale wiesz, numer silnika przerobic to nie sztuka. oni na gieldach i tak szlifują pole numerowe i nabijaja numery, wciaz te same, bo papiery maja wciaz te same, a silniki i tak sie sprzedaje bez papierow, bo kazdy sobie przebic numery woli, niz zalatwiac nasza biurokracje i placic jakies smieszne oplaty za nie wiem co... gdyby polska nie byla tak zbiurakrytazowana to kazdy wolal by kupic legalnie silnik i legalnie zarejestrowac go lub nawet jakby paliwo nie bylo takie drogie to kazdy by wolal kuc je legalnie na stacji niz bawic sie w cos tam... ale polska ulatwia zlodziejom sprawe i utrudnia nam wszystkim zycie.
trudno...



Awatar użytkownika
Chodki_18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 10, 2005 19:44
Lokalizacja: Ok. Chrzanowa
Kontakt:

Post autor: Chodki_18 » śr lis 23, 2005 22:26

Kurde Co Sie Dzieje :grrr: :grrr: Skur***y Zajeb*** :crazy:


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/531d430845604d2c2fe29.jpg[/img]

djset

Post autor: djset » śr lis 23, 2005 22:40

ja to zaczynam sie bac o swojego... ;/



greg

Post autor: greg » śr lis 23, 2005 22:46

Po tym jak jednego mi za***li drugi jest ubezpieczony - niech kradną, ja na tym wyjdę na + po za nerwami...



Zilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 08:43

Post autor: Zilly » śr lis 23, 2005 22:46

Ja też się boję o swojego. Jak jestem w nocy w pracy to nie bo jestem ochraniarzem i cały parking jest pilnowany, ale jak stoi pod blokiem to co się przebudzę w nocy to patrzę czy auto stoi... :/



Awatar użytkownika
zibolek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: wt lis 08, 2005 11:46
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: zibolek » śr lis 23, 2005 22:53

spólczucia... ja mojego niedawno sprowadzilem i przez pare dni bylo po spaniu bo zadnego zabezpieczenia nie mial :) ale teraz juz pozakladalem conieco...



Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » śr lis 23, 2005 22:58

djset pisze:ale wiesz, numer silnika przerobic to nie sztuka. oni na gieldach i tak szlifują pole numerowe i nabijaja numery, wciaz te same, bo papiery maja wciaz te same, a silniki i tak sie sprzedaje bez papierow, bo kazdy sobie przebic numery woli, niz zalatwiac nasza biurokracje i placic jakies smieszne oplaty za nie wiem co... gdyby polska nie byla tak zbiurakrytazowana to kazdy wolal by kupic legalnie silnik i legalnie zarejestrowac go lub nawet jakby paliwo nie bylo takie drogie to kazdy by wolal kuc je legalnie na stacji niz bawic sie w cos tam... ale polska ulatwia zlodziejom sprawe i utrudnia nam wszystkim zycie.
trudno...

masz racje tylko że ten frajer teraz może sobie teraz kolegi silnik wstawić do swojego golfa i nikt o tym nie bedzie wiedział



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 366 gości