Gazownik- Katowice

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Gazownik- Katowice

Post autor: maro » śr lis 23, 2005 11:04

Witam. Pilnie poszukuje dobrego gazownika w okolicach Katowic, samochod spala bardzo duzo gazu 15l / 100 km (mk3 1.4 60KM) krecenie sruba pomaga i wtedy auto robi o 20 km na 15l wiecej ale nie da sie jezdzic (przy ruszaniu go dusi tak jak by za malo gazu dostawal a o V max i przyspieszeniu to juz nioe wspomne) U gazownika ktorego zakladalem instalacje uwaza ze to wina silnika, spalanie benzyny na 100 km do 9,5 l. Bylem jeszcze u kilku innych to cos tam powiedzieli i nawet auta nie dotkneli, jeden tylko wyjal wtyczke ktora znajduje sie przy srubie regulacyjnej doplywu gazu i wtedy zrobil o 15 km wiecej. Bardzo proszo o pomoc bo juz nie wiem co mam zrobic jezdze juz tak rok ale teraz dopiero sie naprawde zdenerwowalem przy dzisiejszych cenach gazu. Na koniec tylko dodam ze nie kupujcie mk3 1.4 to zaraza z tym gazem nawet przy 12l/ 100km POMOZCIE PROSZE


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » śr lis 23, 2005 21:37

http://www.auto-magic.com.pl/ ja zakładałem u nich



Awatar użytkownika
tomaca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 14:25
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: tomaca » śr lis 23, 2005 21:47

witaj
ja znam tego goscia jest narawdebardzo dobry jeżeli chodzi o instalacje gazowe

http://www.autogaz-glensk.pl/



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt lis 25, 2005 10:38

maro pisze:m. Pilnie poszukuje dobrego gazownika w okolicach Katowic, samochod spala bardzo duzo gazu 15l / 100 km (mk3 1.4 60KM) krecenie sruba pomaga i wtedy auto robi o 20 km na 15l wiecej ale nie da sie jezdzic (przy ruszaniu go dusi tak jak by za malo gazu dostawal a o V max i przyspieszeniu to juz nioe wspomne) U gazownika ktorego zakladalem instalacje uwaza ze to wina silnika, spalanie benzyny na 100 km do 9,5 l. Bylem jeszcze u kilku innych to cos tam powiedzieli i nawet auta nie dotkneli, jeden tylko wyjal wtyczke ktora znajduje sie przy srubie regulacyjnej doplywu gazu i wtedy zrobil o 15 km wiecej. Bardzo proszo o pomoc bo juz nie wiem co mam zrobic jezdze juz tak rok ale teraz dopiero sie naprawde zdenerwowalem przy dzisiejszych cenach gazu. Na koniec tylko dodam ze nie kupujcie mk3 1.4 to zaraza z tym gazem nawet przy 12l/ 100km POMOZCIE PROSZE
gazownik gazownikiem sprawdz czy parownik- reduktor jest gorący!!!!!!!



Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » pt lis 25, 2005 11:15

A może się filterek gazu zasyfił??Wymień czasem to potrafi zdziałać cuda:)
Pzdr


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » sob lis 26, 2005 00:49

dziejo pisze:
maro pisze:m. Pilnie poszukuje dobrego gazownika w okolicach Katowic, samochod spala bardzo duzo gazu 15l / 100 km (mk3 1.4 60KM) krecenie sruba pomaga i wtedy auto robi o 20 km na 15l wiecej ale nie da sie jezdzic (przy ruszaniu go dusi tak jak by za malo gazu dostawal a o V max i przyspieszeniu to juz nioe wspomne) U gazownika ktorego zakladalem instalacje uwaza ze to wina silnika, spalanie benzyny na 100 km do 9,5 l. Bylem jeszcze u kilku innych to cos tam powiedzieli i nawet auta nie dotkneli, jeden tylko wyjal wtyczke ktora znajduje sie przy srubie regulacyjnej doplywu gazu i wtedy zrobil o 15 km wiecej. Bardzo proszo o pomoc bo juz nie wiem co mam zrobic jezdze juz tak rok ale teraz dopiero sie naprawde zdenerwowalem przy dzisiejszych cenach gazu. Na koniec tylko dodam ze nie kupujcie mk3 1.4 to zaraza z tym gazem nawet przy 12l/ 100km POMOZCIE PROSZE
gazownik gazownikiem sprawdz czy parownik- reduktor jest gorący!!!!!!!
Cieplutki jak kolektor wydechowy

[ Dodano: Pią Lis 25, 2005 23:50 ]
Łyskacz pisze:A może się filterek gazu zasyfił??Wymień czasem to potrafi zdziałać cuda:)
Pzdr
No wlasnie jest juz do wymiany bo zbliza sie pierwsze 10tys km ale ten problem istnieje od momentu zalozenia instalacji


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości