czarne wklady lamp przednich mk4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukanek90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt paź 09, 2009 21:13
Lokalizacja: Warszawa

czarne wklady lamp przednich mk4

Post autor: lukanek90 » czw lis 12, 2009 01:09

WITAM. CHCIALBYM POMALOWAC WKLADY PRZEDNICH LAMP NA CZARNO I CHCIALBYM O JAKAS PORADE ODNOSNIE TEGO JAK ROZMONTOWAC LAMPE(TZM ODDZIELIC SZKLO OD ODBLASKU)
Z GORY DZIEKUJE
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2009 01:34 przez lukanek90, łącznie zmieniany 1 raz.


18" totalne minimum...

Moje oczko w głowie :) MK4: viewtopic.php?f=89&t=318940" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » czw lis 12, 2009 01:14

Na początek wyedytuj posta i zmień tekst na małe litery.

A co do Twojego pytania..
Weź sobie jakąś miskę (taką, żeby lampa weszła w nią na płask szkłem do dołu).
Zagotuj wrzątek i zalej nim lampę. Mocz ją tak (szło ma być całe zanurzone we wrzątku) ok. 5-10min, a następnie za pomocą nożyka tapicerskiego i śrubokręta próbuj oddzielić szkło od lampy. Najpierw nożykiem przeleć dookoła po silikonie / kleju, a potem delikatnie podważaj śrubokrętem.

P.S. Jak nie masz drugich lamp to profilaktycznie zaopatrz się w nowe szkła, bo jak masz lampy Valeo to na 90% trzasną Ci Twoje szkła.

A tu masz fotoporadę takiej czynności przy lampach od Vento, ale w MK4 robisz analogicznie: http://www.vwvento-fans.com/porady/smoked.php


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości