Problemy z chłodnicą TDI AGR

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Problemy z chłodnicą TDI AGR

Post autor: RALFI » pn lis 09, 2009 11:06

Witam

Zauważyłem, że na dole chłodnicy w rogujest mokro i dostałęm sygnał dźwiękowy o niskim poziomie płynu. Płyn uzupełniłem i mam pytanie czy kupować chłodnice (wymiana wiąże się ze zdjęciem zderzaka??) czy wsypac ten proszek do chłodnic i sprawdzić co się bedzie działo?
Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrwiam



Masac81
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 14, 2008 11:26
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Post autor: Masac81 » pn lis 09, 2009 13:20

[-X zadne uszczelnienia!!!Jak jest wyciek z chlodnicy w rogu to pewnie puscila na laczeniu aluminium z obudowa plastikowa.Ja osobiscie nie kombinowalbym z jakimis wynalazkami typu proszki do uszczelniania itd.kupilbym nowke i po problemie,w koncu nie sa ta jakies wielkie koszta :bigok:

[ Dodano: 09 Lis 2009 12:30 ]
A odnosnie wymiany mysle,ze trzeba bedzie sciagac zdes.Przynajmniej w MK3 nalezy przeprowadzic taka operacje,zeby dostac sie do chlodnicy.Pewnie w MK4 bedzie podobnie.


[img]https://imageshack.com/i/fk515kg[/img]

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pn lis 09, 2009 19:09

Te proszki ALU można sobie w :ass: wsadzić. To jest dobre jak Ci na trasie coś poleci i chcesz usunąć by tylko dojechać spokojniej do domku. Sprawdź to połączenie - i ewentualnie - albo nowa chłodnica , która nie kosztuje wielkich $ albo naprawa ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
perty
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 16:18
Lokalizacja: sulejówek
Kontakt:

Post autor: perty » pn lis 09, 2009 19:43

kiedys w starym citroenie uzylem tego proszku i latal bez problemu az poszedl na zyletki :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 319 gości