problem z spriskiwaczem szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

all
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:52
Lokalizacja: import własny

problem z spriskiwaczem szyby

Post autor: all » sob lis 07, 2009 11:27

dokładnie to jestem posiadaczem VW Jetty problem polega na tym, że nie działa mi spryskiwacz szyby gdy pociągam manetkę włączają się wycieraczki a pompka niestety nie pracuje. pompka jest sprawna bo już przekładałem do innego samochodu i ładnie chodziła kable też są ok. dodam że miałem problemy z elektryką samochód kupiłem uszkodzony z belgijską książką no i na ile mogłem to doprowadziłem do stanu używalności tylko została mi ta pompka, proszę o pomoc i z góry dziękuje ze wszelkie sugestie



karol27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:35
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: karol27 » sob lis 07, 2009 11:34

A sprawdzałeś miernikiem czy na pompkę dochodzi napiecie?Bezpieczniki?Manetka?



all
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:52
Lokalizacja: import własny

Post autor: all » sob lis 07, 2009 12:47

napięcie nie dochodzi, bezpieczniki sprawdzałem a co do manetki to jeszcze jej nie rozbierałem bo widzę ze to trochę skomplikowana sprawa żeby ja wymontować

[ Dodano: 07 Lis 2009 15:42 ]
a może ktoś wie czy moze ta to byc odpowiedzialny jakis przekaznik bo jak kupilem to brakowalo jednego od zaplonu z stacyjki no a przed chwila jeszcze zauwazylem ze nie dziala mi zapalniczka i nie mam predu w gniazku 12v

[ Dodano: 16 Lis 2009 19:17 ]
a może ktoś ma rozpiskę bezpieczników i przekaźników do jetty z 2007r. bo od glfa v troche sie to chyba różni jeżeli tak to byłbym bardzo wdzięczny



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości