Woda w mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grisza269
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 05, 2008 23:20
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Woda w mk2

Post autor: Grisza269 » sob paź 31, 2009 11:37

Witam,
Mam problem tego typu, po deszczu od strony kierowcy mam z przodu jak i tyłu całą mokrą podłogę sprawdzałem uszczelki i wydaje mi się, że są w dobrym stanie i przylegają do drzwi, ale to jeszcze nie koniec przy zapinaniu pasa również zauważyłem, że jest mokry to mnie już w ogóle zdziwiło tak samo pod deską rozdzielczą na samym dole również woda. Pomóżcie!!! Co mam robić i do kogo mogę się z tym zgłosić???



pawel szymczak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz maja 18, 2008 15:52
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: pawel szymczak » sob paź 31, 2009 12:28

Pierwsze co sprawdz kanaliki odpływowe od szyber dachu, może sie zapchały. Ale jeśli zarówno z przodu jak i z tyłu jest mokro to najprawdopodobniej te uszczelki przepuszczają, albo poprostu pod tymi uszczelkami nie ma tego rantu do którego przylega uszczelka, to częste szczególnie w przypadku przedniej szyby. Posprawdzaj to, i zobacz jeszcze może po lince od otwierania maski ci podcieka. Miałem tak w swojej, ładnie to zalepiłem i jak narazie jest ok.



Grisza269
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 05, 2008 23:20
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: Grisza269 » sob paź 31, 2009 17:51

Dziękuje Ci kolego za podpowiedź tą linkę sprawdzę, szyber dachu nie mam ale liczą się wszelakie sposoby rozwiązania tego problemu. A w jaki sposób to uszczelniłeś?



Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kurczepieczone » sob paź 31, 2009 22:47

Mi kiedyś ciekło przez boczną tylną szybę, mimo że uszczelka była dobra. Miałem właśnie zagięty ten rancik i dlatego się lało. Pas też miałem mokry. Spróbuj może pozdejmować tapicerki i poszukaj jakichś zacieków.



misiut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 02:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: misiut » sob paź 31, 2009 23:33

Sprawdź czy nie masz też zatkanych odpływów pod maską przy podszybiu. Mi kiedyś też tak podlewało i okazało się że zapchane były te odpływy liściami. Wygrzebałem i przetkałem kanały drutem, i przeszło. A to że z tyłu i z przodu to raczej nie ma znaczenia bo dywanik rozprowadza wodę równo po podłodze.



Grisza269
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 05, 2008 23:20
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: Grisza269 » ndz lis 01, 2009 00:46

Dziękuję koledzy po sprawdzam, co się da, dziękuje, bo im więcej podpowiedzi tym więcej rozwiązań, boje się, że zacznie mi gnić od spodu, miałem okazje skorzystać dzisiaj z odkurzacza, który zbiera wodę i szczerze mówiąc zebrałem jakieś dwa litry wody. Aura też nie dopisuje oschnięci auta niestety...
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kurczepieczone
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob paź 10, 2009 09:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kurczepieczone » ndz lis 01, 2009 01:25

Może nie dodam nic odkrywczego ;), ale warto wyjąć te dywany i osuszyć, bo w środku nawet w upale nie schną za szybko



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości