centralny zamek jak przerobic z kluczyka na pilota ??????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

extrimserwis

centralny zamek jak przerobic z kluczyka na pilota ??????

Post autor: extrimserwis » sob lis 19, 2005 18:16

mk2 mam centralny zamek ale na kluczyk w dzwiach kierowcy a chce miec na pilota co dokupic jak to zamontowac nieznam sie na tym prosze o pomoc wiec was :)



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob lis 19, 2005 18:32

musisz albo zamontowac alarm z pilotem i nim sterowac centralnym zamkiem albo doupic to jesli nie chcesz alarmu.

a jaki masz centralny, pneumatyczny czy elektryczny?



extrimserwis

Post autor: extrimserwis » sob lis 19, 2005 18:36

włąsnie nie wiem czy to jest elektryczny czy pneumatyczny a jak to sie da sprawdzic i gdzie a ten zestaw z allegro bedzie pasowal do obu wersji ????



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob lis 19, 2005 18:46

jesli pneumatyczny, to w bagazniku pod lampa prawa albo lewa powinienes miec pompke do sterowania, albo jak zamykasz obojetnie ktore drzwi to zamykaja sie wszystkie.
i jeszcze centralka musi posiadac czas wysterowania 3 sek. przy zamku pneumatycznym



extrimserwis

Post autor: extrimserwis » sob lis 19, 2005 18:49

to mam układ elektryczny pompy nie mam sprawdzalem i moge tylko zamykac wszystkie dzwi kluczykiem ale tylko z dzwi kierowcy jak otwieram normalnie inne dzwi to tylko one sie otwieraja



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob lis 19, 2005 18:54

to w takim razie wystarczy sterownik z allegro

[ Dodano: Sob Lis 19, 2005 17:56 ]
vario pisze:wiec musisz kupic jeden elektryczny silownik master i podpiac go do rygielka do zamykania drzwi i albo jak pisali juz powyzej alarm albo sterownik do centralnego....
nie musi kupowas silownika master bo juz go ma w drzwiach kierowcy


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

extrimserwis

Post autor: extrimserwis » sob lis 19, 2005 18:58

dzieki za pomoc !



extrimserwis

Post autor: extrimserwis » ndz lis 20, 2005 09:55

vario a jak to sprawdzic czy mam tego mastera czy nie sciagne tapicerke i co tam mam byc ??????



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » ndz lis 20, 2005 11:08

Jesli zdejmiesz tapicerke to bedziesz mial silownik z 5 przwodami - to master, jesli beda tylko 3 przewody w silowniku to bedzie tam slave.



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz lis 20, 2005 12:48

vario pisze:hmm.....nie wiem nie chce sie klucic ale czy napewno ma mastera?? czy tylko sam stycznik?? z czego wiem to duzo wersji mialo wlasnie tylko sa stycznik w drzwiach kierowcy...ale moge sie mylic.....
stycznik jest przy pneumatycznych zamkach, a on nie ma pneumatycznego bo napisal wczesniej ze nie ma pompki w bagazniku, czyli wychodzi na to ze ma silownik master

[ Dodano: Nie Lis 20, 2005 11:50 ]
maverik pisze:Jesli zdejmiesz tapicerke to bedziesz mial silownik z 5 przwodami - to master, jesli beda tylko 3 przewody w silowniku to bedzie tam slave.
silownik slave ma 2 przewody



beblak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 21:16
Lokalizacja: Pleszew
Kontakt:

centralny w mk3

Post autor: beblak » ndz lis 20, 2005 14:27

Witam, ja mam golfa 3 i nie mam centralnego ale chce zalozyc, podpowiedzcie mi jaki zestaw najlepiej kupic na allegro? Golfik jest trzy drzwiowy i chcialbym aby wszystko bylo na pilota, bagaznik tez ma byc w centralu. Pozdrawiam i czekam na wasza pomoc.



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » ndz lis 20, 2005 14:39

witam beblak
proponuje kupic np na allegro alarm z centralnym i imo. wszystko oczywiscie sterowane pilotem , do tego kupujesz 5 silownik oczywiscie slave do bagaznika.
Alarm musi miec przynajmniej jeden (lub wiecej) dodatkowych kanalow a to pozwoli podlaczyc klape do pilota
Jesli masz jakies pytania to zapraszam na prive, moge ci podac nr telefonu i chetnie pomoge bo niedawno zakladalem to u siebie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości