myślałem, że to gaźnik.. jednak nie, czyli co?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kamilos_SLU
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt lis 07, 2008 18:05
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

myślałem, że to gaźnik.. jednak nie, czyli co?

Post autor: Kamilos_SLU » ndz paź 25, 2009 11:45

siema

mam problem z autkiem, na początku miałem gaźnik pierburga 2ee autko jeździło dobrze do pewnego czasu. I zaczęło coś się psuć, autko że tak powiem zaczęło mieć "bicia" gasło, nie trzymało obrotów, falowało, nawet czasami nie chciał się odpalić. Zmieniłem gaźnik za inny 2ee byłem zadowolony bo autko jeździło, lecz po jakimś czasie zaczęło się dziać to samo. Zmieniłem całkiem pierburga na gaźnik ze starego fiata (webera), wszystko jest pięknie dopasowane, gaźnik kupiłem nówkę, jeździ ładnie przynajmniej nie gaśnie. Jednak w dalszym ciągu jakaś usterka tkwi w moim golfie (już wiem na pewno, że to nie wina gaźnika :D), na weberze jest tak, oczywiście ssanie mam ręczne rozgrzeje autko wyłączam ssanie i po wrzuceniu na luz obroty są tam gdzie powinny być, a raz jest tak, że spadają do 500 obr/min i trzęsie mi się cała buda. W trakcie jazdy nie odczuwam zmiany obrotów na biegu jałowym, ale jak zrzuca się bieg na światłach to jest to uciążliwe.

Moim zdaniem wada jest ta sama co była i przy pierburgach, tylko że one są bardziej skomplikowane i jest więcej podciśnień, macie może jakieś doświadczenia z tego typu usterkami? gdzie mam szukać przyczyn co wymieniać? co może powodować zmianę obrotów co jakiś czas? z góry dzięki za podpowiedzi Pozdrvwiam


moje wozidełko ;)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2375473#2375473

Jajcek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 17:39

Post autor: Jajcek » ndz paź 25, 2009 12:52

Obstawiam że dostaje się gdzieś lewe powietrze.



Awatar użytkownika
Kamilos_SLU
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt lis 07, 2008 18:05
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Kamilos_SLU » ndz paź 25, 2009 14:07

Jajcek pisze:Obstawiam że dostaje się gdzieś lewe powietrze.
nowe uszczelki zamontowałem pod gaźnikiem, więc lewgo na pewno nie ma, a jakby było to usterką była by długo trwała, a nie, że raz jest dobrze raz jest źle


moje wozidełko ;)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2375473#2375473

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości