Cieknąca woda z belek przednich golf III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

naganiacz03
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 23, 2005 17:38
Lokalizacja: warszawa

Cieknąca woda z belek przednich golf III

Post autor: naganiacz03 » sob paź 24, 2009 15:33

Witam, potrzebuje pomocy przyjaciele. mianowicie cieknie mi woda z belek przednich z obydwu stron na takim łączeniu od wewnątrz,tuż na wysokości ok 10-15 cm od dachu tzn blacha tak jakby nachodziła jedna na druga i one nie przylegają do siebie w standardzie i właśnie z tej szczeliny cieknie woda, próbowałem już wielu rzeczy, na szyberdachu jest wszystko wporzo, wężyki też są drożne, z szyby przedniej napewno by nie leciało w tym miejscu i to mnie nurtuje że nie mam już opcji dodatkowych coż to może być może ktoś miał podobny przypadek albo chociaż będzie umiał coś naprowadzić, z góry dzięki za pomoc


wariatuncioo

Awatar użytkownika
Fucker
"KAMELEON" BLACHARSTWO/LAKIERNICTWO
"KAMELEON" BLACHARSTWO/LAKIERNICTWO
Posty: 616
Rejestracja: pn sie 31, 2009 23:02
Lokalizacja: okolice Kędzierzyn Koźle
Kontakt:

Re: Cieknąca woda z belek przednich golf III

Post autor: Fucker » sob paź 24, 2009 16:12

naganiacz03 pisze:Witam, potrzebuje pomocy przyjaciele. mianowicie cieknie mi woda z belek przednich z obydwu stron na takim łączeniu od wewnątrz,tuż na wysokości ok 10-15 cm od dachu tzn blacha tak jakby nachodziła jedna na druga i one nie przylegają do siebie w standardzie i właśnie z tej szczeliny cieknie woda, próbowałem już wielu rzeczy, na szyberdachu jest wszystko wporzo, wężyki też są drożne, z szyby przedniej napewno by nie leciało w tym miejscu i to mnie nurtuje że nie mam już opcji dodatkowych coż to może być może ktoś miał podobny przypadek albo chociaż będzie umiał coś naprowadzić, z góry dzięki za pomoc
Na pewno masz te wężyki drożne przy zawiasach?
Ostatnio zmieniony sob paź 24, 2009 16:14 przez Fucker, łącznie zmieniany 1 raz.



naganiacz03
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 23, 2005 17:38
Lokalizacja: warszawa

Post autor: naganiacz03 » sob paź 24, 2009 16:19

Są na pewno drożne bo je czyściłem pozatym jak robiłem próby i wlewałem w nie wodę to wylatywała


wariatuncioo

Awatar użytkownika
Fucker
"KAMELEON" BLACHARSTWO/LAKIERNICTWO
"KAMELEON" BLACHARSTWO/LAKIERNICTWO
Posty: 616
Rejestracja: pn sie 31, 2009 23:02
Lokalizacja: okolice Kędzierzyn Koźle
Kontakt:

Post autor: Fucker » sob paź 24, 2009 17:09

naganiacz03 pisze:Są na pewno drożne bo je czyściłem pozatym jak robiłem próby i wlewałem w nie wodę to wylatywała

Byś musiał w środku siedzieć, a ktoś by musiał lać wodą z węża w poszczególnych miejscach. Albo zaklej szyberdach od góry taśmą i sprawdź czy woda dalej się dostaje do środka. Wtedy będziesz wiedział czy się woda dostaje przez szyber.



naganiacz03
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 23, 2005 17:38
Lokalizacja: warszawa

Post autor: naganiacz03 » ndz paź 25, 2009 16:56

spróbuje tak zrobić tylko że na razie pogoda nie pozwala


wariatuncioo

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości