mk2 1.3 nz piszczaca pompa paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mostek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 19, 2009 21:33
Lokalizacja: gdynia

mk2 1.3 nz piszczaca pompa paliwa

Post autor: mostek » czw paź 22, 2009 20:46

Witam wszystkich mam mianowicie taki proble po przekreceniu zapłonu jak i w jeździe piszczy pompa paliwa czym to moze być spowodowane i jak to naprać. Bardzo prosze o pomoc



Awatar użytkownika
duszekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 22:39
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: duszekm » czw paź 22, 2009 20:56

Jeśli masz pompkę w baku paliwa, to powoli Ci się zaciera. Niestety musi ona pracować cały czas w paliwie, a więc nie możesz wykorzystywać rezerwy do maksimum i pozwalać na wynurzenie się pompki z paliwa. Jak zaczyna piszczeć, to oznaka że lada moment się zatrze i po prostu padnie. Niestety to zła wiadomość dla Ciebie
Ale najpierw wymien filtr paliwa i zobacz co bedzie dalej ...
Ostatnio zmieniony czw paź 22, 2009 20:57 przez duszekm, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw paź 22, 2009 21:05

mostek, dowiedz się która pompa w baku czy pod podłogą (dobrze sluchaj lub odepnij wtyk raz od jednej raz od drugiej). No i będziesz wiedział którą kupić


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

mostek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 19, 2009 21:33
Lokalizacja: gdynia

Post autor: mostek » czw paź 22, 2009 22:53

raczej ta pod podłogą na 95% nie schodziłem zeby to zobaczyć jutro dam znac czyli to bedzie końecznoś wymiany tego a co do rezerwy to sie zgadza albo to wina licznika bo nigdy do zera mi nie zchodzi wskazówka od paliwa. PS. gdzie sie znajduje pompa paliwa ta w baku i jak ja wymienic
Ostatnio zmieniony czw paź 22, 2009 22:56 przez mostek, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości