Vw Sharan 1996r. 2.0 - Moduł komfortu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Vw Sharan 1996r. 2.0 - Moduł komfortu

Post autor: VwAudiManiak » czw paź 22, 2009 19:02

Witam koledzy. Mam takie pytanie. Ile kosztuje naprawa modułu komfortu w Sharanie? Orientuje sie ktoś? Czy ten moduł ma coś wspólnego z centralnym zamkiem? bo ostatnio mi sie coś popierzyło, i nie chodzi centralny...A może wie ktoś gdzie w Rzeszowie lub okolicach ktoś naprawia takie moduły albo centralny?A i jeszcze jedno. Wg schematu w prawych przednich drzwiach znajduje sie jakiś przełącznik lub przekaźnik który jest opisany jako S987 na którym jest napisane RESET i SET(30A). Czy może mi ktoś powiedzieć czy ma to coś wspólnego z niedziałaniem centralnego zamka?z góry dziekuje za odp. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz paź 25, 2009 22:38 przez VwAudiManiak, łącznie zmieniany 1 raz.



cybul
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pn lut 04, 2008 20:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: cybul » czw paź 22, 2009 21:45

nie wiem jak sharan ale w passatach B5 jest w nogach kierowcy, wiec wystarczy troche wiecej wody na dywaniku czy sniegu i moze sie zje^&*... trzeba bardzo pilnowac jesienia i zima tego. tego raczej sie nie naprawia a wymienia. Modul komfortu na pewno odpowiada za centralny, szyby el itp.



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Re: Vw Sharan 1996r. 2.0 - Moduł komfortu

Post autor: norek111 » czw paź 22, 2009 21:49

VwAudiManiak pisze:Witam koledzy. Mam takie pytanie. Ile kosztuje naprawa modułu komfortu w Sharanie? Orientuje sie ktoś? Czy ten moduł ma coś wspólnego z centralnym zamkiem? bo ostatnio mi sie coś popierzyło, i nie chodzi centralny...A może wie ktoś gdzie w Rzeszowie lub okolicach ktoś naprawia takie moduły albo centralny?z góry dzięki za odp;) pzdr;)
jesteś pewien że moduł padł,może wina leży gdzie indziej


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » czw paź 22, 2009 21:52

scagni kleme na 5 minut i zaluz zobaczysz czy bedzie dzialac jak nie to cos jest w elektryce bezpiecznk modul tafiony a moze w istalacji jest usterka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości