czy da rade naprawic regulacje przednich swiatel?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krolik85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob sie 23, 2008 14:05
Lokalizacja: wola sosnowa

czy da rade naprawic regulacje przednich swiatel?

Post autor: krolik85 » pn paź 19, 2009 21:06

witam!problem jak w temacie otoz nie dziala mi regulacja przednich swiatel na boki poprostu jak sie kreci tymi pokretlami to nic nie reaguje i to w obudwu lampach czy znacie jakis sposob zeby to naprawic?czy niestety trzeba wymienic lampy?(golf mk3 wersja GTD lampy skladaja sie z dwoch zarowek osobno dlugie i krotkie)Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn paź 19, 2009 21:17

Moga być pozrywane plastykowe zaczepy luster, ale wówczas lustro trzęsło by się przy jeździe ktoś by ci o tym powiedział. Może za mało cierpliwy jesteś w kręceniu. A czy naprawisz to juz zależy od Twoim zdolności do majsterkowania. Trzeba by wyjąć reglektory, odkleić im szkła i zobaczyć co się tam z tymiu plastyczkami porobiło. U mnie w jednym światełku popękały, to pokleiłem na około poxipolem i działa. Do mk 3 z typowymi lampami nie dostaniesz osobno w sklepie tych elementów - ew wycieczka na szrot po uszkodzoną lampę lub popytanie ludzi na forum


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pn paź 19, 2009 21:23

albo coś z elektryką



cyrulinski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt lis 21, 2008 20:41
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: cyrulinski » wt paź 20, 2009 11:34

przerabiałem to już dwukrotnie i musze Cie zmartwić,są nikłe szanse na poklejenie tych elementów w sposób by była regulacja ,zbyt duża drobnica.Ja za pierwszym razem kupiłem używaną org.lampe ale po roku to samo popękało a teraz od miesiąca posiadam lampy za pare zeta zamienniki i na razie jestem b. zadowolony.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości