Bagażnik MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krynek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 04, 2005 21:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Bagażnik MK3

Post autor: krynek » śr lis 16, 2005 19:18

Mam bardzo wielką prośbę!Czy mógłby ktoś podesłać mi zdjęcie jak wygląda oryginalny wygląd bagażnika a zwłaszcza lewa strona.Jest tam coś w rodzaju mocowania(nie wiem czego)i chciałbym też zdjęcie osłony tylnej lampy.
Mam też drugą ważniejszą sprawę.Otóż mam złamany "lejek" to pomaraNczowe gdzie wkłada się bagnet pomiaru poziomu oleju.Mam nowy jednak nie wiem czy to aby to samo bo pokazało mi że nie mam oleju.W związku z tym czy mógłby mi ktoś podać jak długi to lejek?Z góry dzięki :grin:


krynek

Awatar użytkownika
Browix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 09:09
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Browix » śr lis 16, 2005 19:22

a rodzaj silnika ?? to by pomoglo . jelsi chcesz dostac odpowiedz , daj wyczerpujaca informacje . a to po lewej w bagarzniku to trzymanie na trojkat odblaskowy i chyba jeszcze na lewarek ( mi tam pasuje :) ) .



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » śr lis 16, 2005 19:24

krynek pisze:Czy mógłby ktoś podesłać mi zdjęcie jak wygląda oryginalny wygląd bagażnika a zwłaszcza lewa strona.Jest tam coś w rodzaju mocowania(nie wiem czego)i chciałbym też zdjęcie osłony tylnej lampy.
To mocowanie służy do gaśnicy, a tylna lampa nie ma osłony tylko wyjmujesz cały panel z żarówkami.Osłania to wykładzina.


Black

krynek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 04, 2005 21:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Bagażnik MK3

Post autor: krynek » śr lis 16, 2005 19:26

sorki więcej danych:
golf gti 2.0 v8 silnik 2E


krynek

Awatar użytkownika
ultradźwięk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 24, 2005 20:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: ultradźwięk » śr lis 16, 2005 19:29

Witam
Koledze chyba chodzilo o ten plastik ktory zakrywa cały panel z zarówkami i ścieszkami na nim. U mnie wlasnie zamiast wykladziny jest plaskik w kształcie lampy, niestety zdjecia nie posiadam :(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 150 gości