kontrolka poduszki powietrznej...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gryfit44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 01:18
Lokalizacja: Białogard

kontrolka poduszki powietrznej...

Post autor: gryfit44 » wt paź 13, 2009 15:31

Witam

mam pytanko, a mianowicie czy kontrolka od poduszki powietrznej zapala sie przy zaplonie, bo od kiedy wymienilem kiere to nie zapala mi sie a wszystko jest elegancko podłączone, moze to byc jakis błąd w komputerze czy tez mogla sie poprostu przepalic zarowka, a moze tez jakis bezpiecznik? Z robilem jeszcze tak ze odłączylem poduszke i zapalilem auto i nic sie nie zapalilo, a wydaje mi sie ze powinna sie zapalic kontrolka poduszki na skutek błedu czyli ze cos jest nie tak z poduszką???

w czym tkwi błąd?

pzdr



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » wt paź 13, 2009 15:34

gryfit44, ciężko na forum bez oględzin. Ale na pytanie czy zapala się przy zapłonie odpowiem - oczywiście każdorazowo.
Spróbuj na VAGu odczytać błąd poduszki, może sam czujnik uległ zniszczeniu...
Ostatnio zmieniony wt paź 13, 2009 15:35 przez maryjan, łącznie zmieniany 1 raz.


Dziki

Awatar użytkownika
ringel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 19:58
Lokalizacja: Munchen

Post autor: ringel » wt paź 13, 2009 15:39

Zdiagnozuj vagiem, a jeżeli chodzi o kontrolke to raczej się nie przepali bo to jest dioda LED



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt paź 13, 2009 16:42

gryfit44 pisze:moze to byc jakis błąd w komputerze
kontrolka powinna świecić
gryfit44 pisze:moze tez jakis bezpiecznik
też by świeciła
gryfit44 pisze:robilem jeszcze tak ze odłączylem poduszke i zapalilem auto i nic sie nie zapalilo, a wydaje mi sie ze powinna sie zapalic kontrolka poduszki na skutek błedu czyli ze cos jest nie tak z poduszką???
Dokładnie, po takiej akcji kontrolka powinna się zaświecić.
Wszystko wskazuje na to że coś z kontrolką nie halo lub coś w zegarach, podłączenie pod VAG też by coś powiedziało...np. czy są w sterowniku błędy po odłączeniu poduchy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości