Problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

exlusive
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 17:31
Lokalizacja: Szczecinek/Koszailn

Problem

Post autor: exlusive » ndz paź 11, 2009 17:53

Witajcie.
Mam problem z wycieraczkami przód i tył, spryskiwaczami przód i tył i ogrzewaniem tylnej szyby. Nie wiem co się stało. Bezpieczniki wszystkie dobre oraz przekaźniki. Wiecie o co chodzi?? Proszę o poradę jak ten problem rozwiązać.
Posiadam Golfa III 2.0 Gti 115 km 1993 rok

Edit:
Działało działało i nagle pyk i nie działa nic kompletnie nic. Po prostu przestało działać podczas jazdy. Nie uruchamia się nic. Nic wogole nie było słychać jakiegoś "pyknięcia" zęby coś się stało.
Po uruchomieniu zapłonu/silnika nie ma żadnej reakcji od żadnego z w.w komponentów.
Ostatnio zmieniony ndz paź 11, 2009 19:02 przez exlusive, łącznie zmieniany 2 razy.



Jajcek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 17:39

Re: Problem

Post autor: Jajcek » ndz paź 11, 2009 18:25

exlusive pisze:Witajcie.
Mam problem z wycieraczkami przód i tył, spryskiwaczami przód i tył i ogrzewaniem tylnej szyby. Nie wiem co się stało. Bezpieczniki wszystkie dobre oraz przekaźniki. Wiecie o co chodzi?? Proszę o poradę jak ten problem rozwiązać.
Posiadam Golfa III 2.0 Gti 115 km 1993 rok
Czy Ty kolego uważasz że tu wróżbici są??? To że masz problem to już wiemy ale jaki to problem??? Nie załączają się, nie rozłączają się czy co te wycieraczki??? Odnośnie sprysków i tylnej szyby to samo pytanie



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » ndz paź 11, 2009 18:49

Dokładnie. Opisz problem. I sprecyzuj temat, bo moderatorzy się do niego zaraz dobiorą :grin:



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » ndz paź 11, 2009 19:12

No jeśli jest tak to jeszcze pytanie: czy działają reflektory (mijania lub drogowe, bez różnicy)?
Gdy działają - winna kostka stacyjki; gdy nie - winny przekaźnik (a jednak!) z numerem 18 - poruszać lub podmienić.

A uwagi Kolegów co do precyzji opisu awarii są jak najbardziej słuszne Kolego!
Ostatnio zmieniony ndz paź 11, 2009 19:15 przez Zico63b, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 242 gości