Próba włamania uszkodzona wkładka w drzwiach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Wetron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 07, 2009 20:21
Lokalizacja: Opole

Próba włamania uszkodzona wkładka w drzwiach

Post autor: Wetron » śr paź 07, 2009 20:37

Witam
Poprzedniej nocy ktoś próbował sie włamać do mojej ",Melanie" na szczęscie nie udało mu sie dostać do środka. Niesety podczas tej próby została uszkodzona wkładka w drzwiach od strony kierowcy. I tytaj pojawia sie moje pytanie. Czy można użyć wkładki, która jest zamontowana w półce. Byłem w serwisie i Pan stwiedził, że być może końcówka nie pasować i mozę być problem z jej montażem. Czy ktoś może juz miał taki problem ?
Jeśli nie to trzeba będzie kupić przynajmniej jedną wkładkę i mieć kolejny kluczyk do otwierania drzwi. Dodam, że zamontowany jest zamek centralny.



Awatar użytkownika
Engelbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: czw sty 08, 2009 01:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Engelbert » śr paź 07, 2009 20:39

Jak masz central z pilota, to zainwestuj w klamki tylne i w ogóle wyeliminuj zamki (może zostaw klapę, w razie czego).


VW

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr paź 07, 2009 20:44

Wetron, każdy spec czy mechanik który ma pod ręką parę używanych wkładek dorobi ci z nich wkładkę mając Twój kluczyk, niema z tym probmu, bez sensu mieć kilka kluczytków do jednego auta.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
KoguT
I am the Stig
I am the Stig
Posty: 2049
Rejestracja: wt lis 14, 2006 21:07
Lokalizacja: Dębica
Auto: VW Golf MK4 Cabrio
Silnik: ABF
Kontakt:

Post autor: KoguT » śr paź 07, 2009 23:51

jesli sie niemyle to wklad zamka mozna wyjąć i przełozyc do nowej klamki

bynajmniej ja tak robilem w przycisku do klapy tylnej od malucha :helm:

a przerobic zamek to jest prosta sprawa...
w mk3 rozbierałem zamek w tylnej klapie na czesci pierwsze...
mowie o zamku tym w ktory sie wklada kluczyk
dosłownie wyciagnalem z niego wszystkie blaszki i sprezynki a pozniej zlozylem :grin:
tylko musisz to poskładac dokładnie w odwrotnej kolejności w jakiej rozkładałeś bo jak pomylisz chociaz jedną blaszke to już nima opcji dostanie sie do auta kluczykiem :green_fuck: :helm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości