brak tylnych świateł przeciwmielnych i spryskiwaczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

golfik1988s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 18:18
Lokalizacja: katowice

brak tylnych świateł przeciwmielnych i spryskiwaczy

Post autor: golfik1988s » wt paź 06, 2009 20:34

Mam problem poniewaz niedziała mi światło przeciwmgielne tylne i spryskiwacze szyb . Czy żaróweczki te w tym właczniku muszą byc sprawne bo mam spalone ? Sprawdzalem polaczenia kabli i wydają sie poprawne styki wyczyszczone i dalej niema swiateł przeciwmgilnych tylnich . Czy ktos ma rysunek instalacji od spryskiwacza ? jakie kable mają tam byc ?
Ostatnio zmieniony wt paź 06, 2009 20:36 przez golfik1988s, łącznie zmieniany 1 raz.


ds

Awatar użytkownika
bartek234130
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 17:43
Lokalizacja: Częstochowa

Re: brak tylnych świateł przeciwmielnych i spryskiwaczy

Post autor: bartek234130 » wt paź 06, 2009 21:52

golfik1988s pisze:Mam problem poniewaz niedziała mi światło przeciwmgielne tylne i spryskiwacze szyb . Czy żaróweczki te w tym właczniku muszą byc sprawne bo mam spalone ? Sprawdzalem polaczenia kabli i wydają sie poprawne styki wyczyszczone i dalej niema swiateł przeciwmgilnych tylnich . Czy ktos ma rysunek instalacji od spryskiwacza ? jakie kable mają tam byc ?
sprawdź przekaźnik sterowania tylnej wycieraczki bo wspolpracuje ze spryskiwaczem włacznik spryskiwacza i silniczek spryskiwacza i bezpiiecznik który za to odpowiada a zarowki we wlaczniku nie graja roli przy tym a co do świateł to nie wiem


VW tylko to jedno jedyne bo najlepsze :)
Moja dwójka
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=296744

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości