tylny zamek,klapa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

tylny zamek,klapa

Post autor: Duber » ndz paź 04, 2009 17:17

Witam,niemam juz sil szukac co jest nie tak.Cos mi piszczy w tylnej klapie,obstawiam zamek.walcze z tym juz z miesiac dwa! i nic.dlatego tu pisze moze macie jakies pomysly.jak jade po dziurach to piszczy trze az ciarki idą.uszczelki smarowalem itp.regulowalem na tym bolcu klape,otwieralem maskownice klapy nic tam luznego niema,mechanizm wycieraczki,ciegna,...wszystko ok.regulowalem tymi gumkami na rogach klapy nic.najwiekszy efekt daje przesowanie bolca od zamka.polużniam te dwa imbusy przesowam i cos tam sie zmienia ale zawsze piszczy.rozbieral ktos zamek czy mial podobny przypadek?wiem ze to jakas blachostka ale te skrzypienie jest dobijające rozwalające.
odpada zawieszenie itp.na bank klapa zamek.. :pub:



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » ndz paź 04, 2009 18:24

duber, a nie brałeś pod uwagę mocowań siłowników,ja bym je ściagnął i troszkę smaru dał na te"główki"



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob paź 10, 2009 16:09

hmmm tam niezaglądałem.ale je zdemontuje na próbe i sie przejade.choc za nie szarpalem przy otwartej klapie.kurde tą zapadke w zamku szarpałem wyginałem teraz i nic zero odgłosów piszczenia na postoju.juz pasazera w bagazniku wiozłem aby sluchal i wychodziło na okolice zamka.co za ...

[ Dodano: Sob Paź 10, 2009 16:09 ]
dzis odpiolem silowniczki i dalej piszczy :grrr:



liscu1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 13, 2009 15:09
Lokalizacja: Płock

Post autor: liscu1 » śr paź 21, 2009 19:20

Witam.
Miałem to samo. Piszczenie w okolicach zamka. Też kombinowałem z bolcem zamka. Sprawdź czy ten bolec nie ociera drzwi. Przy otwartych drzwiach popatrz na szczelinę pod zapadką zamka, jeśli lakier jest zdarty, a blacha wypolerowana. To na bank będzie bolec. U mnie pomogło lekkie zeszlifowanie bolca. Od tej pory cisza. Pozdrawiam.


Liscu1

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości