Ustawienie TPS + CZUJNIK TEMP.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krzysiiekb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: pt sie 07, 2009 00:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ustawienie TPS + CZUJNIK TEMP.

Post autor: krzysiiekb » pt paź 02, 2009 21:28

mam problem, a mianowicie przy jeździe na gazie obroty są ok, na paliwie też ładniutko się prezentowały na biegu jałowym po wymianie silniczka krokowego i sondy lambda. teraz pojawił mi się problem, gdy jadę na paliwie i muszę wrzucić na bieg jałowy obroty są za niskie i czasem tak spadną, że auto zgaśnie, na gazie już nie ma takich problemów. jak ustawić tps prawidłowo? jeśli jest ktoś z grupy łódzkiej kto potrafi to robić i mógłby mi w tym pomóc niech napisze do mnie. a co do tych niskich obrotów to zaobserwowałem, że gdy odłączę czujnik temperatury obroty są wyższe i chyba nie będzie wtedy tego problemu. co to może oznaczać?


KaBe

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt paź 02, 2009 23:17

krzysiiekb pisze:jak ustawić tps prawidłowo?
szukajka nie gryzie krzysiiekb,
http://www.google.pl/custom?hl=pl&inlan ... PS&spell=1



krzysiiekb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: pt sie 07, 2009 00:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: krzysiiekb » sob paź 03, 2009 09:39

wiem, wiem. te tematy już widziałem.
ja pytam czy jest ktoś z grupy łódzkiej, kto by mi pomógł ustawić ten TPS.
i drugie pytanie co z tym czujnikiem temperatury? bo jak go odłączę to mam tak jak powinienem wyższe obroty i pewnie nie zgasł mi po rozgrzaniu nawet na benzynie. bo na gazie mi nie gaśnie. jaki powinienem mieć kolor czujnika w golfie III w 1.8GT z 1992? i jakiej firmy? bo zakładałem już 3 i pokazują temp. 115-120st. po spokojnej jeździe.

[ Dodano: 03 Paź 2009 09:41 ]
a i takie pytanie, co się dzieje jak jeżdżę z odłączonym TPS albo czujnikiem temp?

[ Dodano: 03 Paź 2009 15:19 ]
dziejo,


KaBe

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości