MFA a MFA PLUS w Golfie 6

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
niceboy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob cze 25, 2005 18:51
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

MFA a MFA PLUS w Golfie 6

Post autor: niceboy » pn wrz 28, 2009 15:22

Wkrotce odbiore z salonu Golfa 6 (jeszcze z silnikiem 1.6) w wersji Comfortline z pakietem 990.
Niestety, musialem zdecydowac sie na model z MFA a nie MFA Plus.
Czym w konkretnej konfiguracji samochodu rozni sie MFA od MFA Plus?
Inaczej: czego na pewno nie bede mial w MFA a moglbym miec majac jednak MFA Plus?
Czy roznice sa istotne skoro w cenie jest roznica symboliczna?
Pytam bo... informacje sa rozne z roznych salonow ale moze tutaj ktos wie na 100%?
Dzieki za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » pn wrz 28, 2009 19:55

cytat z forum passata

"No, ja mam mfa plus wiec co nieco napisze, z gory zaznaczam ze nie wiem co ma "zwykłe" mfa Nie iwem czy mozna go nazwać jako wielokolorowy- normalnie są wyswietlane 2 odcienie czerwieni, a jak jast mało paliwa to pojawia tie taki zoltawo-brazowy panel i tam jest logo dystrybutowa. Ponadto pokazuje spalanie średnie (2 mozliwosci), spalanie "na bierząco"- jak sie da kopa to potrafi pokazać 30l/h , casy jazdy, zasięg (na ile km starczy paliwa) . A co do ustawien ( Mam wersje highline, nie wiem jak jest w innych) mam regulacje czasu swiecenia sie świateł po otwarciu, zamknieciu samochodu, czy pilotem maja otwierac sie wsztstkie drzwi na raz czy najpierw kierowcy, a jak sie wcisnie jeszcze raz to całą reszta, czy lusterka mają być ustawiane samodzielnie czy mają być zsynchronizowane, jak jasno ma świecić oświetlenie nóg, a jaką prędkością możemy maksymalnie jechać (będzie tylko komunikat, bez przesady, spokojnie bedzie mozna przekroczyc tą prędkość :P ) Dodatkowo pokazuje, ktore drzwi są otwarte oraz czy bagaznik i maska są otarte."


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
niceboy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob cze 25, 2005 18:51
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post autor: niceboy » pn wrz 28, 2009 21:00

dzieki, ale to wyszczegolnienie a nie roznice :)
Poza tym tamta osoba ma highline a zapewne ilosc pokazywanych informacji zalezy takze od ilosci zainstalowanych bajerow/pakietow. Rzecz jasna, comfortline sila rzeczy ma ich mniej.
No coz, wzialem z salonu autko juz produkowane bo zalezalo mi na silniku 1,6 wiec musialem zaakceptowac to co sami wczesniej zamowili. Osobiscie wolalbym zamiast elementow skorzanych miec MFA Plus :) No i troche nie rozumiem logiki: dlaczego nie zamowili MFA Plus - przeciez te okolo 200 PLN to drobiazg w calkowitej cenie autka a wiekszosc uzytkownikow woli chyba miec wieksza mozliwosc kontroli/ustawien...
Ostatnio zmieniony pn wrz 28, 2009 21:03 przez niceboy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » pn wrz 28, 2009 21:28

człowieku !!!!! będziesz jeździł Golfem 6 !!!! :bigok: nie martw się mfa tak bardzo


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
niceboy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob cze 25, 2005 18:51
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Post autor: niceboy » pn wrz 28, 2009 21:48

to jedynie auto okreslonego segmentu i klasy, wcale nie najwyzszej ;) oczywiscie ze sie ciesze, skoro takie wybralem, ale bez przesady. A ze co nieco mnie dziwi, intryguje i ciekawi to chyba dobrze? :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 376 gości