Gasna swiatla/radio

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mas1o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 12, 2009 15:36
Lokalizacja: otwock
Kontakt:

Gasna swiatla/radio

Post autor: mas1o » ndz wrz 27, 2009 23:03

Przejechalem dzis 200km w jedna strone i wszystko bylo jak zawsze ok. Pozniej jak wracalem to na okolo 100km zjechalem jednym kolem z drogi, szybko skrecilem kierownice, koło łupneło wjezdzajac na droge i po przejechaniu 20km (nie wiem czy to ma cos wspolnego, ale pisze zeby nie bylo) zobaczylem ze jak:
1) Naciskam guzik od otwierania okna to na 1/10 sekundy przygasaja WSZYSTKIE swiatla i radio, a potem juz normalnie okno sie otwiera dalej i swiatla swieca w porządku.
2) Naciskam guzik od zamykania to wszystko jest ok, dopóki szyba nie dojedzie do konca, wtedy radio w głosniku pyka i swiatla przygasaja. Jak nacisne wtedy jeszcze raz zamykanie to sie dzieje to samo.
3) Jak nacisne dwie szyby na raz otwieranie to potrafi radio zgasnąć.

Mozecie mi cos pomoc?



Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Zico63b » ndz wrz 27, 2009 23:10

Dokładnie przejrzeć po pierwsze klemy na aku czy nie poluzowały; po drugie wtyki z tyłu skrzynki bezpieczników; po trzecie przekaźnik z nr 18 na obudowie (w skrzynce bezp.) i w reszcie wtyk kostki stacyjki - czy coś nie poluzowało, gdyż objawy to zły przepływ dużego prądu; mały płynie spokojnie.



mas1o
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 12, 2009 15:36
Lokalizacja: otwock
Kontakt:

Post autor: mas1o » ndz wrz 27, 2009 23:41

Ulalala, ale to mądrzy ludzie sa w internecie. Dzieki, jutro sprwadze bo nie mam swiatla pod blokiem za duzo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 179 gości