Automatyczne włączanie świateł mijania - jak wyłączyć?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marnog
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 05, 2008 20:43
Lokalizacja: Wadowice

Automatyczne włączanie świateł mijania - jak wyłączyć?

Post autor: marnog » pt wrz 25, 2009 12:17

Witam, mam tak po przekręceniu stacyjki światła mijania automatycznie mi się włączają, czy jest jakaś funkcja w komputerze żeby to wyłączyć? Samochód to oczywiście golf V... dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Automatyczne włączanie świateł mijania - jak wyłączyć?

Post autor: doggie » pt wrz 25, 2009 12:20

marnog pisze:Witam, mam tak po przekręceniu stacyjki światła mijania automatycznie mi się włączają, czy jest jakaś funkcja w komputerze żeby to wyłączyć? Samochód to oczywiście golf V... dzięki za pomoc
w adresie 09-centralny zesp. elektr. - kodowanie - jest tam długie kodowanie i trzeba odznaczyć funkcję "skandynawia"

[ Dodano: Pią 25 Wrz, 2009 ]
ale tylko VAG-iem, komputerem MFA tego nie zrobisz

wygląda to mniej więcej tak :dol: tyle że jest tam jeszcze pozycja "światła dla skandynawii" , akurat to jest z nowszego VCDS 805
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt wrz 25, 2009 12:37 przez doggie, łącznie zmieniany 2 razy.



marnog
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 05, 2008 20:43
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: marnog » pt wrz 25, 2009 22:31

Oki dzięki wielkie

[ Dodano: 30 Wrz 2009 13:03 ]
A jeszcze jedno czy w każdym golfie V można włączyć tą funkcje czyli świateł dziennych?chodzi mi o to czy jak nie miał fabrycznie tego zrobionego czy da się ją włączyć za pomocą vag'a?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 481 gości