siłowniki klapy bagażnika variant

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dziendziej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 19:54
Lokalizacja: Warszawa

siłowniki klapy bagażnika variant

Post autor: dziendziej » czw wrz 24, 2009 16:55

Wymieniłem klape bagaznika w variancie 95... od modelu po 95 roku, ale siłowniki zostały z poprzedniej. nowa jest ciezsza i siłowniki nie daja rady utrzymac klapy w gorze. I tu moje pytanie czy sa zuzyte te siłowniki czy w variantach po 95 klapy mialy silniejsze siłowniki i czy ewentualnie od mk4 by pasowaly???


Dziendziej jest, Dziendziej był, Dziendziej bedzie, Dziendziej tu, Dziendziej tam, Dziendziej wszedzie, Dziendziej gra, Dziendziej ma, Dziendziej przedzie, patent na patencie...

Orange
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 03, 2008 00:38
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Orange » czw wrz 24, 2009 23:02

możliwe że siłowniki zużyte, wymieniałem ostatnio siłowniki w klapie w A3, po założeniu nowych trzymają tak mocno ze zamykanie klapy wymaga użycia dużo większej siły niż wcześniej.. a nawet jak sobie człowiek zapomni to na dwa razy trzeba klapę próbować zamknąć bo wraca do góry.



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pt wrz 25, 2009 00:54

sądzę że masa klapy jest taka sama więc raczej chyba wina zużytych siłowników, ja jednak polecał bym kupienie nowych ponieważ nie są one drogie, a zawsze nowe to nowe


Obrazek

Awatar użytkownika
dziendziej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziendziej » pt wrz 25, 2009 15:42

no też tak się zastanawiam że poprstu stare sa zużyte...

Dzieki


Dziendziej jest, Dziendziej był, Dziendziej bedzie, Dziendziej tu, Dziendziej tam, Dziendziej wszedzie, Dziendziej gra, Dziendziej ma, Dziendziej przedzie, patent na patencie...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości