Vr6 Ciężko odpala ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Vr6zach

Vr6 Ciężko odpala ??

Post autor: Vr6zach » pt lis 11, 2005 12:28

Witam od pewnego czasu zaoważyłem ze muj golfik z rana zaczol ciezko odpalac TZN:
przkręcam kluczyk pompka sobie zasysnie i odpalam kręce z 3 razy po 5 Sekund i dopiero odpala ALe z DZIWNĄ CZKAWKĄ chwile ma ta czkawke (z 4 sekundy) i po tej czkawce jest juz OK NA CIEPŁYM czasami sie zdarza ze terz mu ciezko odpalic ale juz nie az tak krece na cieplym z 3 sekundy i odpala ... ????
:grrr: :grrr: :grrr:

Dzieki ALL !!!



Awatar użytkownika
bor0wy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 10:01
Lokalizacja: WM
Kontakt:

Post autor: bor0wy » pt lis 11, 2005 14:54

W moim TDI tez mi rano troche ciezej odpala niz zwykle. Ale nie tak strasznie jak ty to opisujesz. Mechanik powiedzial mi ze cos z pompa paliwa. Nie znam szczegolow bo to brat byl na przegladzie.



Awatar użytkownika
VAUER6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 19:53
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: VAUER6 » pt lis 11, 2005 19:36

Zeby tak mniej wiecej sprawdzic czy to pompa paliwa to wez rano przed uruchomieniem wlacz zaplon,niech pompa zadziala,pozniej wyl,wl,tak ze 3 razy zeby cisnienie podgonic i sprobuj odpalic jak bedzie lepiej to znaczy ze cos z pompa(siada).
Zaznaczam ze to tez nie jest miarodajne-poprostu taki domowy sposob:)
Rownie dobrze moze nie wlaczac sie ssanie(termistor,silniczek krokowy-moze brudny,przewody zapl.Swiece itp.)
Powodzenia.



Vr6zach

Post autor: Vr6zach » sob lis 12, 2005 10:06

Dzięki za podpowiedz ide zaraz polukac tą pompke na domowy sposob (a ja myślałem że pompka odrazu pada i niedaje znaku po sobie jak sie psuje :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości