Kierunkowskazy nie gasną

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcin_krk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz cze 15, 2008 13:05
Lokalizacja: Stalowa Wola

Kierunkowskazy nie gasną

Post autor: marcin_krk » śr wrz 23, 2009 11:23

Witam,

mam problem z kierunkowskazami w Golfie 1.4 z 99 roku. Gdy włączam kierunkowskazy nie zaświecają się, muszę wtedy wyłączyć je i z powrotem przesunąć manetkę na włączenie i dopiero wtedy działają.
Od czego zacząć sprawdzanie? Dziś mam się odpiąć pod komputer - myślicie że to może pomóc czy trzeba wymienić/wyczyścić jakiś przekaźnik?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 12:41 przez marcin_krk, łącznie zmieniany 1 raz.


...

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » śr wrz 23, 2009 11:53

Od czego zacząć sprawdzanie? Dziś mam się odpiąć pod komputer - myślicie że to może pomóc czy trzeba wymienić/wyczyścić jakiś przekaźnik?
Podłączenie pod kompa raczej niewiele pomoże w sprawie kierunków. Ja bym zaczął od przeczyszczenia manetki, choć raczej nie pomoże jeżeli za każdym razem tak się dzieje. Później podmiana przekaźnika, jest zintegrowany z włącznikiem awaryjek, także cały włącznik trzeba zamienić.
Żarówki od kierunków też potrafią stworzyć dziwne problemy ale raczej nie takie, sprawdzić jednak nie zaszkodzi...przepalona żarówka, źle osadzona żarówka (nie łączy tak jak trzeba), może jakieś dziwne LEDy masz...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 244 gości