uklad chlodzenia help!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

yoman3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 18:29
Lokalizacja: gdynia

uklad chlodzenia help!!!!

Post autor: yoman3 » śr lis 09, 2005 22:13

witam. mam golfa II 1.6TD stara chlodnica przeciekala i wymienilem ja na nowa(uzywana ale sparwna) i tu sie pojawia proble!:( bo praktycznie jest taka sam prucz jednego szczegolu... niema bolca na waz odpowietrzajacy... gosciu mi ja sprzedal i powiedzial ze jest od golfa 1.6td i tego jednego malego szczegulu przy zakupie nie zauwarzylem:( czy jest to mozliwe ze ta chlodnica jest od 1.6td???? bo zamontowalem ja da autka i sie ciogle uklad zapowietrza:( czy byly jakies golfy z taka chlodnica bez odpowietrzania??? prosze o pomoc! zgory wielkie dzieki. pozdro.



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » sob lis 12, 2005 14:25

tak byly
sam bylem w szoku jak to zobaczylem w niemczech u kolegi mechaniora
odpowietrznik ukladu chlodzenia znajduje sie na rurkach idacych do nagrzewnicy jest tam taki specjalny zaworek na spiralce. zastosowana jest inna rurka metalowa. z tego co kumpel powiedzial te odpowietrzenie spisuje sie o niebo lepiej niz to w chlodnicy. ten golf to mk2 1.6D z 90 - 91 roku

pozdrawiam


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

gregor99

Post autor: gregor99 » sob lis 12, 2005 15:13

Też mam golfa 1.6 td i przez jakś czas miałem problem z odpowietrzaniem , winna okazała się gumowa uszczelka pod zbiorniczkiem wyrównawczym z płynem chłodzącym . Jesli układ jest zapowietrzony płyn się gotuje i tą gumową uszczelkę szlak trafia .



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości