Panowie pomóżcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gryfit44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 01:18
Lokalizacja: Białogard

Panowie pomóżcie

Post autor: gryfit44 » ndz wrz 13, 2009 02:24

Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem, i mam do was pare pytan, byc pomoze ponowie pytania ale prosze moderatorow o nie usuwanie mojego tematu, staralem sie szukac odpowiedzi na moje pytania, ale jakos mi to nie wychodzi, prosze was o krotkie rady i odpowiedzi - bede wdzieczny, a wiec:

- czym sie tak naprawde roznią te silniki ( AVG, AHF, ASV, ASK )
- jaki olej zalać do mk4 1,9 tdi AHF
- czy jest gdzies na forum opisane jak mozna zatuszowac czy ewentualnie w inny sposob pozbyc sie tej brzydkiej gumowej powloki ktora znajduje sie na plastikach w naszych autkach - bede wdzieczny za link, czy moze poprostu kupic na allegro zamienniki.
- i czy spokojnie moge kupic to radio->
http://www.allegro.pl/item731111686_now ... f_itp.html


pozdrawiam wszystkich



greg

Post autor: greg » ndz wrz 13, 2009 10:59

gryfit44 pisze:- i czy spokojnie moge kupic to radio->
http://www.allegro.pl/ite...t_golf_itp.html
polecałbym Gamme bo ma wyjście na 4 głośniki a nie na 2 ale możesz kupić i to jeśli wyświetlacz świeci do góry a nie do dołu
gryfit44 pisze:- czym sie tak naprawde roznią te silniki ( AVG, AHF, ASV, ASK )
AVG nie był montowany w golfie mk4 tylko mk3/4 cabrio i passacie
ASK - takiego silnika nie spotkałem - wg moich posiadanych danych nie wiadomo w jakim był modelu montowany - moc 81KW
AHF i ASV maja inne wtryskiwacze, inne turbosprężarki i inne sterowniki silnika
gryfit44 pisze:- czy jest gdzies na forum opisane jak mozna zatuszowac czy ewentualnie w inny sposob pozbyc sie tej brzydkiej gumowej powłoki która znajduje się na plastikach w naszych autkach -
było wałkowane kilka razy - można zdrapać i ładnie zapolerować plastik lunbb zdrapać i pokryć lakierem lub wymienić na nowe (najkorzystniej zakup w ASO a nie allegro)



Awatar użytkownika
wojtasGWE
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: czw sie 23, 2007 19:17
Lokalizacja: Rumia

Post autor: wojtasGWE » ndz wrz 13, 2009 11:34



http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=424481
http://nasza-klasa.pl/profile/5208787

grizzly83

Post autor: grizzly83 » ndz wrz 13, 2009 13:00

Ok , to ja troszkę swoje pytanie nawiązuje do tego radyjka . Pytanie może i banalne ale szukałem w necie i nic .
Mam w swoim aucie radyjko gamma , ale pokrętło od potencjometru volume się zniszczyło całe. Czy macie jakieś info gdzie można je dokupić ? bo zmieniać radio z powodu tej pierdółki to się nie opłaca .
Drugie pytanie to w jaki sposób można wylączyć w tym radyjku funkcje automatycznego zgłaśniania radyjka gdy auto przyspiesza. ( chodzi o radio gamma )
Ostatnio zmieniony ndz wrz 13, 2009 13:04 przez grizzly83, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » ndz wrz 13, 2009 13:26

grizzly83 pisze:Drugie pytanie to w jaki sposób można wylączyć w tym radyjku funkcje automatycznego zgłaśniania radyjka gdy auto przyspiesza.
odpiąć pin 1 wtyczki ISO radia



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » ndz wrz 13, 2009 13:58

grizzly83 pisze:w jaki sposób można wylączyć w tym radyjku funkcje automatycznego zgłaśniania
Wybrać w trybie konfiguracji pozycję GALA. Wyświetlacz pokaże aktualną wartość.
ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 1 a 9. Wybranie opcji "NO" wyłącza GALA całkowicie.



grizzly83

Post autor: grizzly83 » ndz wrz 13, 2009 14:46

kiss pisze:
grizzly83 pisze:w jaki sposób można wylączyć w tym radyjku funkcje automatycznego zgłaśniania
Wybrać w trybie konfiguracji pozycję GALA. Wyświetlacz pokaże aktualną wartość.
ustawiamy żądaną wartość. Zakres zawiera się pomiędzy 1 a 9. Wybranie opcji "NO" wyłącza GALA całkowicie.
W jaki sposób włączyć tryb konfiguracji ?



pkr98as
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sie 17, 2009 11:59
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: pkr98as » ndz wrz 13, 2009 15:50

Jeżeli chcesz mogę ci przesłać instrukcje obsługi do gamma V po polsku podaj tylko emila



grizzly83

Post autor: grizzly83 » ndz wrz 13, 2009 22:37

Dzięki za tą instrukcje :)

p.s czy z tym pokrętłem ktoś pomoże ???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości