Pytanie o alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Respekt!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 15:36
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica
Kontakt:

Pytanie o alarm

Post autor: Respekt! » czw sie 27, 2009 16:24

Witam, w maju zakupiłem trójeczkę. Przyjechała ona z niemiec, ale niestety bez pilota. Alarm został odłączony od drzwi kierowcy aby móc normalnie wsiadać, i tutaj jest moje pytanie. Chcę dorobić pilot dowiadywałem się w dwóch serwisach, jeden powiedział że sprawdzą jaki model alarmu, jeśli jest dostępny na rynku to nie ma problemu z dorobieniem pilota, a koszt tego wyniesie w granicach 40-150zł. Później pojechałem do znajomego który zajmuje się alarmem, powiedziałem co i jak, i on mi na to żebym zapomniał o dorobieniu pilota. Że jeśli jest niemiecki alarm to już pilota się nie dorobi, a jak się dorobi to będzie problem z zakodowaniem i że jest duże prawdopodobieństwo że to nie będzie działać. Powiedział że lepiej kupić i założyć nowy alarm. Co wy o tym sądzicie? czy faktycznie jest tak jak mówi znajomy? czy normalnie można dorobić, i wszystko będzie ładnie sprawnie działać?

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw sie 27, 2009 19:11 przez Respekt!, łącznie zmieniany 1 raz.


..:: GOLF V BLACK PEARL ::.. - viewtopic.php?f=90&t=475628" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jablonski89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 27, 2008 14:30
Lokalizacja: Konstantynów łódzki
Kontakt:

Post autor: jablonski89 » czw sie 27, 2009 19:14

kup sobie nowy i zamotuj. mniej pied.......enia i zachodu


VAG-COM oraz Poski VAG; sluze pomoca

poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pt sie 28, 2009 00:57

W serwisie pewnie dorobią tylko wydaje mi się że koszty mogą być duuuuuuże .... Nowy alarmik drogi nie jest i z instalacja będziesz miał łatwiej bo wszystko już masz podłączone



Awatar użytkownika
kawul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pt lis 07, 2008 10:48
Lokalizacja: BielaVWa
Kontakt:

Post autor: kawul » pt sie 28, 2009 02:33

tak jak koledzy pisza ;) kup nowy zamontuj i bedziesz mial problem z glowy... bo dorobisz przestanie dzialac albo nie zawsze zadziala czasem cos nie zlapie i tylko problemy... a tak wiesz co masz ;)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=206025]>mk3 :)[/url]
>mk4 :)
[img]http://img59.imageshack.us/img59/8342/kawul.jpg[/img]

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » pt sie 28, 2009 16:24

jeśli masz ori alarm VW to może i da sie dorobić serwisie ale koszta pewnie będą ogromne....natomiast jeśli to jest alarm marki XXX zakładany gdzieś w Niemcowni to nie ma szans na dorobienie pilota... Lepiej założyć nowy alarm, będzie taniej i będzie działało :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości