problem z akumulatorem?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tommmeek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 13:53
Lokalizacja: Białystok

problem z akumulatorem?

Post autor: tommmeek » czw lis 03, 2005 08:34

Witam! Miałem dziwny problem(mam nadzieje, że sie już nie powtórzy).Wczoraj jeździłem po mieście i wracając do domu zajechałem na stacje zatańkaczyć :) Zgasiłem samochód i już go nie mogłem odpalić. Poprosiłem kumpla żeby przyjechał "pożyczyć" troche prądu ale nic to nie dało. Odcholowaliśmy pod blok. Wyjąłem akumulator na noc, naładowałem i samochód odpalił. Myślałem wcześniej że to może coś poważniejszego z elektryką. Może wiecie co się stało? Czy to możliwe, że nie odpala z cudzego akumulatora. Nie wiem czy jechać do elektryka, żeby mi posprawdzał co tam się stało, czy po prostu golf tak ma :D. Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » czw lis 03, 2005 12:22

moze kable ktorymi podlaczyliscie akumulatory byly kichowate, powinien normalnie odpalic popodlaczeniu z kabli drugiego auta, ale podjedz do elektryka sprawdzi ci jaki jest spadek napiecia przy rozruchu moze aku ma juz dosc i czas na nowy , a i przy okazji sprawdzi ci ladowanie , moze cos z masa masz nie tak albo szczotki, regulator napiecia .... .
pozdro


Zyj kolorowo :)

tommmeek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 13:53
Lokalizacja: Białystok

Post autor: tommmeek » czw lis 03, 2005 14:39

dzieki wielkie, podjechałem do elektryka i rzeczywiście kable ktorymi podlaczałem były kichowate a i akumulatorek do wymiany :-) Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości