2.0 gti agg nie chce odpalić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
f_michal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt cze 16, 2006 00:15
Lokalizacja: piła

2.0 gti agg nie chce odpalić

Post autor: f_michal » śr sie 12, 2009 08:38

WItam. ostatnio mam taki problem ze nie chce mi odpalić wogole samochod 3 raz mis ie to zdarzyło dwa razy przejechałem 200 metrow zdusil sie i zgasł i juz nie chale wogole odpalić dziś wogole nie chciał. wologe sie silnik kreci jest paliwo jest iskta kopólka sprawdzana wczoraj zacholowałem go do niby elektryka podłaczył mi go pod vag i cały czas pokazywało ZABLOKOWANY STEROWNIK SILNIKA on twierdzil ze immo padło i za 400 moze mi wyjać go :) zcholowałem samochod pod dom gdy wrociłemz pracy odpalił od kopa rozmawiałem ze kilkoma znajomymi i być moze jakas masa ucieka nie wiem ale prawdopodobie moze to nieć zwiazzek z wilgocia bo zawsze to sie dzieje w desczewwe dni jak było 30 stopni działał zawze ok wczoraj wyczysliłem i zakonserwowałem kazdy kablelek kazda wtyczke jaka tylko miałem przy silniku oczysciłem styki i dalej nic nie wiem najgorsze jest to ze sie to dzieje czasem



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sie 12, 2009 08:57

Nic mądrego nie napisze ale sprawdziłbyś najlepiej przez podmiane przekaźnik zasilający wtrysk nr 30 zdaje się na nim napisano.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
f_michal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt cze 16, 2006 00:15
Lokalizacja: piła

Post autor: f_michal » śr sie 12, 2009 10:05

moge to sprawdzić ale paliwo dastaje sie do silnika swiece se mokre od paliwa niew wiem nie jestem mechanikiem sprawdze po pracy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 227 gości