Problem chyba z zawieszeniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Golf II!!

Problem chyba z zawieszeniem

Post autor: Golf II!! » ndz paź 30, 2005 20:00

Witam mam taki problem kiedy skręcam golfikiem to czasami coś mi stuka pod podłogą i czasami po wyjściu z zakrętu drży kierownica czy ktoś wie co to może być ??



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz paź 30, 2005 20:27

jak stuka na nierownosciach to tulejki wahacza, sa po dwie na wahacz, jezeli rytmiczne strzela przy skrecaniu kół podczas jazdy w zaleznosci od predkosci to są to przeguby...

bicie kierownicy to moga byc tez koncowki drazka albo zle wywazone kola, mogly odwazniki pospadac chociazby , no i geometrie sprawdz,



Awatar użytkownika
Ozzy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob paź 29, 2005 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ozzy » wt lis 01, 2005 21:48

też tak miałem - mogą to być przeguby, jeżeli przy skręcaniu to napewno zewnętrzne. Mnie strzelało nawet na prostej:)


[url=http://www.allegro.pl/item135424374_glowica_vw_golf_iii_1_8_8v.html][size=150][color=blue][b]SPRZEDAM GŁOWICĘ DO REGENERACJI WRAZ Z OSPRZĘTEM[/b][/color][/size][/url]

Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » czw lis 03, 2005 18:46

Ja miałem podobny kłopot w servisie kazano mi wymienić gniazdo amortyzatora,tak zrobiłem i po problemie.


Witam mam taki problem kiedy skręcam golfikiem to czasami coś mi stuka pod podłogą i czasami po wyjściu z zakrętu drży kierownica czy ktoś wie co to może być ??[/quote]


Życie jest piękne!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 474 gości