kilka drobnych usterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Marcelo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 16, 2009 23:24
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

kilka drobnych usterek

Post autor: Marcelo » pn sie 03, 2009 19:24

Mam kilka mankamentów które w tym momencie już mnie denerwują....a więc do rzeczy....drzwi za pasażerem nie chcą się otworzyć od zewnątrz a od wewnatrz bez problemu.Podejrzewam że jestem tam jakieś cięgno które pękło chciałbym to sprawdzić ale jeszcze tego nie robiłem w golfie a nie chce stracić za dużo nerwów bo z autopsji wiem ze pierdółki nie zawsze jestem łatwo rozkminić...może ktoś juz miał taki problem i poradzi jak to zrobić szybko i bezboleśnie :hmm: w drzwiach za kierowcą nie opuszcza się szyba.Mam radyjko jvc i przestało mi odbierać fale radiowe...gdzieś słyszałem ze w golfach coś tam może sie przepalać i dlatego tak jest nie wiem czy to prawda i co to dokładnie jest...to by chyba było na tyle....z góry dziekuje za wszelaką pomoc :okej:
MK4



henio12323
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 18:10
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: henio12323 » pn sie 03, 2009 19:39

klamka do wymiany. na allegro tylne klamki kosztują w granicach 8-10 zł to norma w moim golfiku działą tylko ood kierowcy. wymiana trwa 5 minut. co do szyby moze byc że sie linka zacieła lub cały mechanizm zdejmij tapicerke i zobacz co sie pod nią kryje. co do radyjka moze ci sie kabelek odpioł od radia ?



Awatar użytkownika
spwod
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw lip 09, 2009 19:49
Lokalizacja: Pomorze albo niepomoże ;D

Post autor: spwod » pn sie 03, 2009 21:32

henio12323 pisze:klamka do wymiany. na allegro tylne klamki kosztują w granicach 8-10 zł to norma w moim golfiku działą tylko ood kierowcy. wymiana trwa 5 minut. co do szyby moze byc że sie linka zacieła lub cały mechanizm zdejmij tapicerke i zobacz co sie pod nią kryje. co do radyjka moze ci sie kabelek odpioł od radia ?
Te ceny to chyba z mk2? :grin: :pub:

Fale radiowe - to raczej antena chyba byłaby odłączona - czy nie? Bo ja o micie uciekających fal radiowych z mk4 nie słyszałem :foch:

Co do szyby - zgadzam się z heniem :pub:
Ostatnio zmieniony pn sie 03, 2009 21:35 przez spwod, łącznie zmieniany 1 raz.



wydra-1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 21, 2010 22:12
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: wydra-1981 » pt maja 21, 2010 22:19

witam serdecznie. Jestem nowym uzytkownikiem forum i na wstepie mam pytanie jak wymontować prawą tylnią klamkę w golfie IV???



zikr6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 20:52
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: zikr6 » sob maja 22, 2010 11:16

wydra-1981 pisze:witam serdecznie. Jestem nowym uzytkownikiem forum i na wstepie mam pytanie jak wymontować prawą tylnią klamkę w golfie IV???
W dziale FAQ jest foto jak wyjąć klamkę z przodu.Z tyłu wyjmuje się tak samo.Śruba wkładki znajduje się pod zgrubieniem uszczelki drzwi.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości