rozrusznik ceny Mk2 1.8

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

rozrusznik ceny Mk2 1.8

Post autor: guti » ndz paź 30, 2005 11:20

przez lato jezdzilem na rozruszniku z slabszego modelu 1.6 teraz nadchodzi zima i on juz nie ma checi krecic, akumulator nowka nawet nie ma tygodnia, w moim poprzednim oryginalnym rozruszniku ktory byl przy moim aucie padl bendix podobno, teraz zapytanie ile kosztucje takie cudo (bendix) i ewentualnie nopwy rozrusznik mowie o nowym uzywanym :) na allegro szukalem ale nie ma takich jakie ja mialem tzn na allegro sa te wlasnie slabsze od 1.6 a moj jest troche dluzszy ale za to w obwodzie ma mniej, zwykly Bosch z przekladnia ( taki troche mocniejszy) dzieki za pomoc.Zaczynam sie bac zimy :(


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » ndz paź 30, 2005 19:22

nie lepiej naprawic stary ? przynajmniej wiesz co masz :)



MarcingolF
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 12:39
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: MarcingolF » ndz paź 30, 2005 22:36

Jeśli chodzi o bendix to cena oscyluje między 40 a 70 pln .


MarcingolF

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt lis 01, 2005 00:21

dzieki wielkie za informacje ale tak wyszlo ze zanim sie dowiedzialem na forum ile kosztuje , zdazylem zakupic juz to cudo i zalozyc, niestety nie bylo takich identycznych a na zamowienie nie chcialo mi sie czekac ( cena 95 zl BOSCH ) i zakupilem tak samo wygladajacy i spelniajacy wszystkie kryteria co do ilosci zebow i w ktora strone kreci a w ktora przepuszca, bendix do Diesla, nie ma zadnej roznicy w budowie zew tylko jedyne co te dwa odroznia od siebie to jest wytrzymalosc na przeciazenia , powiedzialbym ze bendix od diesla bedzie mocniaj trzymal wiec nawet jak bede mial zapieczone tloki to pewnie mi obroci silnikiem :) sam zalozylem i jestem zadowolony bo wreszczie ma swoj oryginalny rozrusznik, poznalem tez jego budowe i doszedlem do wniosku ze rzeczywiscie ma on nie tyle rasowa przekladnie co trzy zebate koleczka wokog glownego trzpienia co znaczaco zwieksa moc rozrusznika nie zwiekszajac poboru pradu.Wynalazek


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 261 gości