Centralny zamek w MKII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

miroooo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 22:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Centralny zamek w MKII

Post autor: miroooo » czw paź 27, 2005 21:44

Mam pytanie ponieważ zbliża sie zima chciałem zamontować sobie sterownik do cetralnego zamka na pilota! Posiadam orginalny C.Z. (pneumatyczny) na kluczyk i myślałem o czymś takim http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68085866
Ale pojechałem zapytać sie do gościa który zakłada C.Z. to powiedział że taki nie bedzie bo w pneumatycznym musi byc coś tam specjalnego i cena tego wszytkiego wynosi 250 zl! I sam nie wiem co robic?? Proszę o odp



Awatar użytkownika
marcinb
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pn maja 02, 2005 10:05
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: marcinb » czw paź 27, 2005 22:25

Czy jest jakis inny to nie wiem ale mozesz poszukać , zapytać u tego gościa http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=401960



Awatar użytkownika
mtree
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 12, 2005 21:09
Lokalizacja: Turek
Kontakt:

Post autor: mtree » czw paź 27, 2005 22:52

ten koles chce cie zrobic w balona ... :grin:
ja z kumplem montowalem takie cos w jego golfiku i problem polegal na tym ze bylo trzeba dokupic 1 silownik do drzwi kierowcy bo tam go nie ma i jest tylko stycznik ktory zalacza ci napiecie na pompce w bagazniq :hmm:
wiec jesli masz troche samozapracia i lubisz majsterkowac to to nie jest nic trudnego kup silownik do drzwi kierowcy zamotuj go, do tego podlacz to ustrojstwo na pilota i musi dzialac :grin:


-=[ Volkswagen Golf II 1.6 PN ]=-

tomtat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 17:53
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: tomtat » pt paź 28, 2005 00:19

A ja wyeliminowałem użycie elektrycznego siłownika :] Zrobiłem "pneumatyczny stycznik" czyli góra jest od stycznika a dół od normalnego siłownika razem z tą membramą w środku. I teraz stycznik tez otwiera mi sie pneumatycznie :) A pneumata mozna podłaczyć pod każdy alarm, przestawia sie tylko na sterowanie 3 sekundowe i jeżeli alarm ma sterowanie centralnym "masą" to trzeba przekaźniki zastosować.



miroooo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 22:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: miroooo » pt paź 28, 2005 15:20

Aha rozumie jak zdaze przed mrozami to bede sie bawil!!! dzieki!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości