warburg swap 1.3 do glof 2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mateo121

warburg swap 1.3 do glof 2

Post autor: mateo121 » czw paź 27, 2005 21:37

Witam mam takie pytanie moze ktos juz probwal takie cos robic albo wie cos na ten temat. Mam mozliwosc wymienienia silnika z warburga (vw 1.3) do golfa w którym tez jest silnik o pojemnosci 1.3. Więc mam odnosnie tego takie pytanie czy nie ma zadnej różnicy pomiędzy tymi silnikami, czy moge bez problemu wymienic. A i czy skrzynia od mojej 2 będzie pasowac do tamtego silnika bo w tamtym wsteczny idzie za 4 bieg. Z góry dziękuje



bert_01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: wt maja 03, 2005 02:01
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bert_01 » czw paź 27, 2005 21:43

solniki są te same, a co do biegu to dlatego tak jest bo warburg ma inaczej skonstruowaną skrzynke biegów.POwinno wszycho pasowac z tego co sie orjentuje...pozdrawiam bert_01


bertt

mateo121

Post autor: mateo121 » pt paź 28, 2005 22:48

A odnosnie tego silnika mam jeszcze takie pytanie bo ten warburg ma juz silnik na wtrysku (1punkt) a golfa mam jeszcze na gazniku. Czy nie będzie problemów z przełozeniem elektryki?? i innych problemów z tym związanych z gory thx za odp



tempo2

Post autor: tempo2 » pt paź 28, 2005 23:07

niewiema ale pomysł niezły!!!



Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » sob paź 29, 2005 17:34

słabo mi ...

silnik w wartbie po pierwsze jest na gaźniku , a po drugie jest to konstrukcja na licencji !!! a nie ten sam silnik - powodzenia przy naprawach - a części do waqrtbów są drogie jak cholera


Kleić , Taśmić , Trytytkować ...

Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » sob paź 29, 2005 20:46

To prawda ze silnik na licencji VW a nie VW..... Te silniki robila IFA, nawet takie logo jest na dekielku tam gdzie wlew oleju..... Wtrysk w wartburgu?? To chyba niemozliwe......... tam jest gaznik tylko troszke inny jak w golfie. Powiem ci ze ja bym sie nie bawil w ten silnik tylko poszukalbym innego, najlepiej wiekszego.... NP 1.8 wieksza pojemnosc i wieksza przyjeemnosc z jazdy:DDD



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 408 gości