Zwiększenie siły wspomagania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

monty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 13:00
Lokalizacja: krakow

Zwiększenie siły wspomagania

Post autor: monty » ndz paź 23, 2005 13:24

Czy ktoś przerabiał ten temat?? Zaczyna mnie denerwować ta ciężko chodząca kierownica (może dlatego że moje drugie auto to Citroen CX, a tam wszystko działa bez wysiłku). To chyba domena wszystkich aut spod znaku VW. Wcześniej jak jeżdziłem Golfem III i Polo wspoma też działała nie najlepiej (fabrycznie...). W Fordzie Focus'ie jest chyba ze dwa razy lżej..



Awatar użytkownika
Bezy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 17:26
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Post autor: Bezy » ndz paź 23, 2005 14:08

Najtaniej bedzie poprosić o pomoc kogos silniejszego. Jasne, że najlepsza byłaby laska z parą w łapach. Przejdź sie po siłowniach, klubach fitness - może cos znajdziesz :helm:


Zmarła matka abonenta radiowego....

Awatar użytkownika
pw524
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pw524 » ndz paź 23, 2005 14:47

U mnie kręce jednym paluszkiem.Może pasek się ślizga, może płyn stracił właściwości



monty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 13:00
Lokalizacja: krakow

Post autor: monty » pn paź 24, 2005 18:25

No właśnie wszystko niby w porządku :-] Płyn zmieniony, magiel bez przecieków, nie przebija płynu wewnątrz, więc niby fabryka. A w każdym aucie z grupy VW jakie miałem do tego czasu ten sam problem.. Znam gościa który przekładał pompy na takie o większej wydajności, a podobno rezultatu nie było. W ogóle to jedyny volkswagen jakim kierowało mi się leciutko to stare Polo G40 (mile wspominam, ale już 6 lat mija jak poszedł do "ludu"), tylko ono nie miało wspomagania. Nie wiem czy może w maglownicy są jakieś zwężki, które możnaby rozwiercić delikatnie (albo wywalić)? Do tej pory przekładni nie wyciągałem, bo zbyt dużo roboty..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 319 gości