CO JEST Z TYM GAŻNIKIEM-POMOŻECIE??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vasyl22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: śr paź 05, 2005 20:43
Lokalizacja: Braniewo, Olsztyn, Giżycko
Kontakt:

CO JEST Z TYM GAŻNIKIEM-POMOŻECIE??

Post autor: vasyl22 » sob paź 22, 2005 11:57

Mam problem chlopaki vw II BYŁEM OSTATNIO NA REGENERACJI GAZNIKA i taki problem gość wszysto poustawial mieszanke dysze i całą reszte wszystko było w porządku wyjechałem regeneracja sprawiła ze golf odżył. Na drugi dzień miałem wyjazd otpalam golfa a on zaczął kopcic i nie wchodził wogóle na obroty ssania nie mam pojecia co to jest po ok 3 minutach autko zaczyna wpadac na obroty ok 1tys no i jest wporządku a le wiecznie jak jest zimny jest z tym problem bo dzieje sie tak jak napisałem powyżej. POMÓŻCIE :chytry:



fibolek

Post autor: fibolek » sob paź 22, 2005 12:04

Podejrzewam że ssanie ci się kończy ale napisz dokładniej,czy jeśli rano jak jest zimny zrobisz przygazówkę przez kilka sekund to załapuje.I czy jak jest ciepły to nie masz takich problemów.A może ssnie trzeba tylko ustawić bo masz na bimetalu.Wcześniej gaźnik miałeś dobity i przelewał więć jak był zimny to działał oki a teraz masz gaźnik dobry nie przelewa więc ssanie.Ale najlepiej jedź z tym do gościa regenerującego gaźniki on powinien ci ustawić ewentualnie wymienić,bo ma części zamienne.



Awatar użytkownika
vasyl22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: śr paź 05, 2005 20:43
Lokalizacja: Braniewo, Olsztyn, Giżycko
Kontakt:

Post autor: vasyl22 » sob paź 22, 2005 12:21

wCISKAM TYLKO RAZ PEDAŁ GAZU ŻEBY KLAPKA SSANIA OPADŁA JAK GO PRZEGAZUJU TO OBROTY TROCHE WZRATAJA ALE NIEWIELE A NA CIEPŁYM JES BARDZO DOBRZE :-)



fibolek

Post autor: fibolek » sob paź 22, 2005 16:32

To napewno ssanie.regulacja gaźnika była na ciepłym silniku? Stawiam na ssanie bo gdy auto się nagrzeje to ssanie się wyłącza.Ja u sibie ssanie mam wyłączone prawie,oszczędność.Np jak jest jesień lub wiosna to po odpaleniu muszę korygować chwilę około 1min pedałem gazu.A widocznie u ciebie jest bimetal padnięty bądź rozregulowany.Podjedź do kolesia od gaźników on ci pomoże.



Awatar użytkownika
Bezy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 17:26
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Post autor: Bezy » sob paź 22, 2005 18:40

fibolek pisze:Ja u sibie ssanie mam wyłączone prawie,oszczędność.
Zdradź nam jak to zrobiłes?Czy przesunałes sam pokrywka ssania, czy moze jakos przyblokowałes przepustnice powietrza zeby sie nie zamykała?? Ciekaw jestem , bo mnie też to kusi, tylko boje się poźniejszego odpalania ...


Zmarła matka abonenta radiowego....

Awatar użytkownika
vasyl22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: śr paź 05, 2005 20:43
Lokalizacja: Braniewo, Olsztyn, Giżycko
Kontakt:

Post autor: vasyl22 » sob paź 22, 2005 20:23

Dobra fibolek wpadne do tego pierdoły od gazników i niech poprawia a co siębęde apropo masz racje bo silniczek byłjuz troche ciepły jak ustawił gaznik najprawdobodobniej to musi być tego wina narka :arrow:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 420 gości