uszczelka pod klawiatura 1.8 RP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

uszczelka pod klawiatura 1.8 RP

Post autor: mazio_leczna » śr lip 01, 2009 16:15

Witam jak w temacie wymienilem uszczelke pod klawiatura pare dni temu i ku mojemu zdziwniu znowu sie poci mechanik mi powiedzial ze poci sie dlatego ze tak goraco teraz jest ale po mojemu nowa uszczelka nie powinna sie pocic

od razu mowie ze dokrecilem ja z wyczuciem i ostatnim razem dociagnelem o pol obrotu kazda nie wiem moze ktos cos podopowie nagrodze punktem



Awatar użytkownika
Paweł NPI
...
...
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 13:55
Lokalizacja: OLSZTYN / Ruciane-Nida VWarmińsko-mazurskie

Post autor: Paweł NPI » śr lip 01, 2009 16:19

Podobno najlepiej ją dokręcać tak jak się dokręca głowicę, czyli od środka na zewnątrz... No i pytanie czy nie zostały pozostałości po poprzedniej uszczelce


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/426][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/426/3/1[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/298/9584d7b661611e73.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

Post autor: mazio_leczna » śr lip 01, 2009 16:20

poprzednia uszczelka to tylko skrawki uszczelki wyciagnelem wszystko wyczyscilem i przemylem benzyna ekstrakcyjna



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » śr lip 01, 2009 17:05

a jaką uszczelkę kupiłeś?? z korka czy gumową. W mk3 występują jeszcze uszczelki dwu częściowe nie wiem jak w mk2 - ale one są o kant d..py rozbić.


Obrazek

Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

Post autor: mazio_leczna » śr lip 01, 2009 18:05

wydaje mi sie ze to jest jednak ta korkowa



bart1887
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt gru 23, 2008 14:59
Lokalizacja: okolice krosna

Post autor: bart1887 » śr lip 01, 2009 18:24

u mnie jest to samo jakieś dwa miesiące temu wymieniłem też na korkową i widać w niektórych miejscach że sie poci żałuje teraz ze nie złożyłem tego na sylikonie



Awatar użytkownika
krxychu
z Dorotką
z Dorotką
Posty: 359
Rejestracja: pn maja 15, 2006 09:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: krxychu » śr lip 01, 2009 21:09

to samo poci sie u mnie po lewej stronie jak rozrza uszczelka nowa korkowa może to jakis badziew ;/



jagr14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: śr maja 24, 2006 09:21
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: jagr14 » śr lip 01, 2009 22:37

pewnie ze badziew... za mocno dokrecisz i sie rozrywa... jednak warto poswiecic troche wiecej pieniazkow i kupic gumowa



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw lip 02, 2009 01:23

mazio_leczna pisze:ze poci sie dlatego ze tak goraco
alee koles ! a w zimie moze sie nie poci ?:D co do uszczelek to roznie ludzei pisza, mnie sie jeszcze nie zdazyło, zeby mnie sie nie pociło po wymianie, na poczatku sucho , ale jak sie zacznei saczyc to sie leje jak z d... kaczora. silnik czeka na mycie, a tez sie zastanawialem co tetraz załozyc, jedni klada podwojnie korkowe, drudzy smaruja silikonem do uszczelek owa uszczelke i jest sucho , kolejni kupuja gumowa za 40 zł , ale tez narzekaja :)
moim zdaniem to te nasze blaszane dekle sa juz lekko krzywe, troszke sie moze odkształciły i juz nie trzymaja rowno , w kazdym badz razie ja sie chyba zdecyduje na nowa korkowa i troszke posmaruje silikonem, niech sie dzieje wola nieba, wiem ze nie powinno sie smarowac silikonem, ale co zrobic na gumowa nie bardzo sie nastawiam , bo jak zawiedzie to 40 zł psu w d.., kupie silikon bezoctowy , ktory zle wpływa na olej w razie jakby cos sie tam pojawiło w nim no i zaloze na lekko liznietym silikonem, zobaczymy , moze w koncu bedzie sucho , bo mam juz dosc ulanego silnika od góry.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

Post autor: mazio_leczna » czw lip 02, 2009 12:59

Dzięki chłopaki ja też się zdecyduje tak jak kolega wyżej założe korkową i silikonem przesmaruje bo wstyd maske na spocie otworzyć bo to jeden syf

a tak to musi sobie ładnie wyglądać żeby oko cieszyło :hmm:



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » pt lip 03, 2009 23:07

ludzie nie kupujcie korkowych uszczelek pod dekiel, nie ma co oszczędzać i paprać auta silikonem jak nie jest to konieczne. Lepiej zapłacić troche drożej i kupić jednoczęściową gumową


Obrazek

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » pt lip 03, 2009 23:20

Zakladam korkowe od X czasu i niemam zadnych problemow i zakladam bez sylikonu Sylikon nawet przeszkadza bo przy przykrecaniu uszczelka sie przesuwa i cieknie Tak jak kolega napisal jest krzywa pokrywa klawiatyry i wtym jest problem



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt lip 03, 2009 23:40

Lukasz_mk2 pisze:Lepiej zapłacić troche drożej i kupić jednoczęściową gumową
a jak nadal bedzie ciekło :) to co wtedy ? kolega w NZ kupił gumowa, na drugi dzien juz ciekło :) wywalil i korek wsadził :) teraz tez sie leje :D ale nie od razu no i tansza zabawa :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
mazio_leczna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 205
Rejestracja: pt lut 08, 2008 11:49
Lokalizacja: Dratów Kolonia
Kontakt:

Post autor: mazio_leczna » sob lip 04, 2009 12:22

Ja chłopaki załozyłem inny dekiel mniej więcej był równy i jak na razie się przestało lać na razie jest zaschnięty olej zobaczymy dalej jak to będzie wyglądać

[ Dodano: 07 Lip 2009 15:06 ]
Chłopaki nadal się poci i :ass: goła już mnie to denerwuje, jak by się przestał pocić to by miło było po patrzeć a na razie to można sobie silnik myć codziennie brak słów co za czub produkuje takie uszczelki jak to jest g...no warte :panna:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 427 gości