[golf III] elektryka szyb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

GŁOWAŚ

[golf III] elektryka szyb

Post autor: GŁOWAŚ » śr paź 19, 2005 15:02

jak zamontować orginalną elektrykę jak mam szybki na korbki, czy muszę miec coś więcej prócz wystających wiązek elektryycznych z drzwi i gdzie to wszystko podpiąć?



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » śr paź 19, 2005 17:09

podnośniki elektryczne z szynami, wiążki jak masz to ok, bediz eprośąciej. Nie wiem czy będa działać jak podłączysz w drzwiach. Nie mam pewności czy były pociągnięte wiązki od strony skrzynki bezpieczników. Przydadza sie schematy



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » śr paź 19, 2005 21:14

majkel pisze:podnośniki elektryczne z szynami, wiążki jak masz to ok, bediz eprośąciej. Nie wiem czy będa działać jak podłączysz w drzwiach. Nie mam pewności czy były pociągnięte wiązki od strony skrzynki bezpieczników. Przydadza sie schematy
wiazki nie były ciagniete, musisz sam podpiac sie do instalcji oraz przeciagnac z lewej na prawa sterowanie ...


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

GŁOWAŚ

Post autor: GŁOWAŚ » czw paź 20, 2005 07:55

w takim razie co muszę jeszcze wymontować z golfa bym do siebie mógł to bez problemów podłączyć - dużo tego?



greg

Post autor: greg » czw paź 20, 2005 08:10

Powiem tak ja wyciągałem całą wiązkę która łączy prawe i lewe drzwi oraz wchodzi do bezpieczników - ponieważ końcówki są oznaczone kolorami wystarczy tylko wpiąć do kostek i działa



GŁOWAŚ

Post autor: GŁOWAŚ » czw paź 20, 2005 09:26

dzięki tak też zrobię jak ktoś ma ewentualnie zdjęcia jak to wszystko podmontować byłbym wdzięczny :bigok:



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » czw paź 20, 2005 12:36

greg pisze:Powiem tak ja wyciągałem całą wiązkę która łączy prawe i lewe drzwi oraz wchodzi do bezpieczników - ponieważ końcówki są oznaczone kolorami wystarczy tylko wpiąć do kostek i działa
kolega wymontowal, a ja zrobilem wiazke wewnetrzna sam :)


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 450 gości