biegi...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MarcinQ90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 05, 2008 09:16
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

biegi...

Post autor: MarcinQ90 » ndz cze 14, 2009 23:55

witam :bigok:

mam dość poważny problem a mianowicie nie jestem w stanie włączyć ani wstecznego ani 5 pozostałe biegi działają bez problemu. Skrzynia jest sprawna(świeżo po dość drogiej regeneracji) i w skrzyni wszystkie biegi wchodzą tylko lewarek nie wyciąga wybieraka w skrzyni na piątkę ani nie wciska go żeby włączyć wsteczny. Zauważyłem że jest luz na takim plastiku który jest pod rurą wydechową nie wiem czy to się tak nazywa ale jest to chyba wałek zwrotny jest to wygląda to jak tryb plastikowy i nie wiem czy da się to jakoś naprawić lube ewentualnie kupić nowe w sklepie.. tylko jak to nazwać żeby wytłumaczyć sprzedawcy.


proszę o pomoc



andrzejf1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 21:13
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: andrzejf1989 » pn cze 15, 2009 09:07

miałem to samo jak kupiłem auto, myslałem że trzeba skrzynie wymienić, a wymieniłem tylko parę cięgien i tulejek na tym mechaniźmie w skrzyni, i przy lewarku. Ważne jest też dobrze ustawić lewarek, bo na pewno Ci wsteczny lub piątka wchodzić nie będzie.
W sklepie motoryzacyjnym dostaniesz wszystkie te części bez problemu
lub na alledrogo.pl jest taki zestaw
http://allegro.pl/item651811469_nowy_ze ... jetta.html



Awatar użytkownika
Byku21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: śr cze 25, 2008 19:29
Lokalizacja: TSK 54HH
Kontakt:

Post autor: Byku21 » pn cze 15, 2009 09:39

Ja miałem tak u siebie i cięgiełko było do wymiany to białe plastikowe co kolega wcześniej linka dał do allegro...W sklepie koszt około 2złotych...


Sprzedam tłokorozdzielacz z falą z pompy 11mm

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości