Znikające cyfry zegarka elektornicznego w MKII - pomóżcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

RED TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr sty 21, 2009 00:18
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Znikające cyfry zegarka elektornicznego w MKII - pomóżcie

Post autor: RED TDI » sob cze 13, 2009 21:41

Znikają mi cyferki na zegarku;/
Zakupiłem "nowe" zegary z obrotkiem i cyfrowym zegarkiem. Jak się zorientowałem przy przekładce nowe zegary miały ułamany jeden dolny zaczep. Ale podłączyłem żeby sprawdzić, i wsio hulało, licznik, obrotek i zegarek zaczął naliczać od godziny pierwszej. Dokręciłem na diwe górne śruby i przejechałem sie jakies 20km. Wszystko OK.
Wyjąłem zegary ....zabrałem się do ich zrobienia, dokleiłem odpowiednią tulejke i zostawiłem w pozycji pionowej na 24h...dziś klej już nabrał mocy, wiec zabrałem się za montowanie zegarków...
Początkowo wsio OK...
Obrazek
Zabrałem się za skręcanie, i nie zauważyłem że zegarek mi znika...
Obrazek
No i oczywiście wqrw, ale jeszcze na spokojnie, wyjąłem, poczyściłem styki w kostkach do zegarów, pomacałem te taśme, podociskałem w miejsach słynnego "scalaka" z 3 nóżkami, i w kilku innych miejsach, zapiałem i niby Ok...
Obrazek
A dosłownie w ciągu minuty taki obrazek...
Obrazek

Po prostu znikają cyfry, no i nie da się ustawic zegarka, nie reaguje na te 2 guziki..Czy mogło zaszkodzic mu to ze był w pozycji pionowej stojącej 24h? Póki co wyjąłem je z auta, leżą poziomo, za jakies 2-3 godziny spróbuje jeszcze je wsadzić.
Jakie macie pomysły? MIał ktos taki przypadek
Z góry dzięki

Zapomaniałem dodac ze zegarek stoi w miejscu;/
Ostatnio zmieniony sob cze 13, 2009 21:48 przez RED TDI, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
chmurapawel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 711
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 14:46
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: chmurapawel » sob cze 13, 2009 22:22

Według mnie przy skręcaniu cos jest za sztywne i krzywi licznik, równo wszędzie przylega bez skręcania?

To wygląda jak by cos go przyciskało :smoke:



RED TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr sty 21, 2009 00:18
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Post autor: RED TDI » ndz cze 14, 2009 14:30

Wcześniej całą noc jak sechł klej stał w piwnicy więc pomyślałem że moze wilgotne powietrze...przedłuchałem wkoło niego suszarką do włosów wyjąłem żarówkę która go podświetla i tam tez oczywiscie z daleka pusciłem ciepełko. Następnie odstał całą noc w pozycji poziomej, rano zapiąłem i wszystko wporządku :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 411 gości