Problem ze znalezienim numerów silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pawer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 17:36
Lokalizacja: Poznań

Problem ze znalezienim numerów silnika

Post autor: Pawer » wt paź 11, 2005 23:40

Witam !Gdzie szukac w golfie III 95r 1,6 silniczek numerów siolnika bo mam problemik ze znalezieniem !POMOCY! pozdrawiam



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » śr paź 12, 2005 07:08

Na ten przykład zobacz nad skrzynią biegów poniżej termostatu. U mnie jest w tym miejscu, ale papierek ścierny też Ci się może przydać, a może numerek być już przerdzewiały.



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » śr paź 12, 2005 07:43

Poczekaj jeszcze 8 dni i numery silnika już ci nie będą potrzebne :P


Obrazek

k631
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: pt lip 15, 2005 09:29
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: k631 » śr paź 12, 2005 08:20

tauka pisze:Poczekaj jeszcze 8 dni i numery silnika już ci nie będą potrzebne :P

Witam numery silnika będą potrzebne zawsze,co prawda w dowodzie rejestracyjnym nie będą wpisywane ale muszą widnieć w kompie nazywa się to jak się nie myle KRPiK. Odnośnie twojego autka to niekoniecznie muszą być nabite w VWczęsto tak było.Ale jeśli twoje autko niema numeru na silniku to będziesz musiał mieć nadane numery przez stacje diagnostyczną.Pozdrawiam :blush:



Pawer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pawer » śr paź 12, 2005 10:41

Dzieki bardzo za rade !Znajomy odczytał mi numery z zaklejki z kodem cyfrowym która jest przyklejona na plastikowej obudowie paska rozrządu ! Tesz mówił ze czesto zanikaja ! Pozdrawiam



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » śr paź 12, 2005 16:50

k631 pisze:Witam numery silnika będą potrzebne zawsze,co prawda w dowodzie rejestracyjnym nie będą wpisywane ale muszą widnieć w kompie nazywa się to jak się nie myle KRPiK. Odnośnie twojego autka to niekoniecznie muszą być nabite w VWczęsto tak było.Ale jeśli twoje autko niema numeru na silniku to będziesz musiał mieć nadane numery przez stacje diagnostyczną.Pozdrawiam blush
Numerów silnika już od dawna w dowodzie nie ma :P


Obrazek

k631
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: pt lip 15, 2005 09:29
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: k631 » czw paź 13, 2005 09:03

tauka pisze:
k631 pisze:Witam numery silnika będą potrzebne zawsze,co prawda w dowodzie rejestracyjnym nie będą wpisywane ale muszą widnieć w kompie nazywa się to jak się nie myle KRPiK. Odnośnie twojego autka to niekoniecznie muszą być nabite w VWczęsto tak było.Ale jeśli twoje autko niema numeru na silniku to będziesz musiał mieć nadane numery przez stacje diagnostyczną.Pozdrawiam blush
Numerów silnika już od dawna w dowodzie nie ma :P

Witam to widocznie dawno nie byłeś na przeglądzie. :jezor:



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » czw paź 13, 2005 17:29

k631 pisze:Witam to widocznie dawno nie byłeś na przeglądzie. jezor

Kolego ... Medrkujesz... i wydaje tobie się żeś mądry, a bzdury piszesz... W dowodach juz od 2 lat nie ma numerów... Sa jedynie w ksiązce pojazdu i ewidencji UK.... A od 20.10 silnik staje sie zwykłą cześcią zamienną i nikt numerów nie będzie wogóle ewidencjonował... Jak jeszcze będziesz miał jakieś wątpliwości skorzystaj z informacji w UK...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw paź 13, 2005 19:24

k631 pisze:Witam to widocznie dawno nie byłeś na przeglądzie

Stary chyba swoje auto masz od nowości i jeszcze dowód z przed 10 lat masz :P. A pozatym co ma przegląd do numerów silnika w dowodzie?? A na przeglądzie byłem i owszem 3 miesiące temu. Numery silnika mi sprawdził ale za chiny ludowe nie mogę ich znależć w dowodzie.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości