Wskazanie temperatury

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Wskazanie temperatury

Post autor: Arcturus » pn paź 10, 2005 14:36

Krotkie pytanko! Ktory czujnik temp jest odpowiedzialny za wskazanie temperatury plynu chlodniczego! ten przy chłodnicy czy ten w bloku silnika?? bo ten co mam to kłamie o jakies 10 st C moze więcej, a wentylatory jak zyje sie nie wlaczyly! Termostat sprawdzony! pocz otwarcia przy 85*C tak ze jak w ksiązce!



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Re: Wskazanie temperatury

Post autor: RALFI » pn paź 10, 2005 14:53

Arcturus pisze:Krotkie pytanko! Ktory czujnik temp jest odpowiedzialny za wskazanie temperatury plynu chlodniczego! ten przy chłodnicy czy ten w bloku silnika?? bo ten co mam to kłamie o jakies 10 st C moze więcej, a wentylatory jak zyje sie nie wlaczyly! Termostat sprawdzony! pocz otwarcia przy 85*C tak ze jak w ksiązce!
TEN W BLOKU SILNIKA ODP. JEST ZA WSKAZANIE TEMP. SILNIKA

JEŻELI NIGDY NIE WŁĄCZYŁ SIE WENTYLATOR NA CHŁODNICY WYMIEŃ CZYJNIK NA CHŁODNICY



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » wt paź 11, 2005 07:53

A macie jakies wskazania co do producentow czy brac pierwsze lepsze z brzegu???



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Post autor: RALFI » wt paź 11, 2005 08:31

Arcturus pisze:A macie jakies wskazania co do producentow czy brac pierwsze lepsze z brzegu???
JEŻELI CHODZI O CZUJNIK W CHŁODNICY WYMIENIŁEM NIE PATRZĄC NA PRODUCENTA I WENTYL WŁĄCZA SIE PO PRZEKROCZENIU 5 STOPNI OD NORMALNEJ WIĘC WSZYSTKO OK



Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Alatus » wt paź 11, 2005 10:16

ja najpierw sprawdzilm bym zasilanie w wentylatorze bo za wlaczenie wentylatorow odpowiada nie tylko czujnik, ale sa one tez wylaczane przekaznikiem w zespole przekaznikow. Rozgrzej silnik i sprawdz 12V we wtyczce wentylatorow. Pozdrawiam


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości