Problem Z elektrycznymi szybami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pawer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 17:36
Lokalizacja: Poznań

Problem Z elektrycznymi szybami

Post autor: Pawer » ndz paź 09, 2005 17:52

Witam wszystkich uzytkowaników forum . Niedawno nabyłem Golfa III i mam problem z elektrycznymi szybami . Po opuszczeniu szyby poniżej połowy nie idzie jej jusz podnieść do połowy wszystko działa jak należy ! Jaka może być tego przyczyny ? Może ktos miał podobny problem ? Pomocy ( problem występuje naszczescie po jednej stronie druga szybka działa bez zarzutów



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » ndz paź 09, 2005 18:05

Zawsze tak się dzieje , jak tak to sprawdź prowadnice (może gdzieś masz opór i moduł wyłańcza Tobie szybkę )czyli musisz zdjąć tapicerę zobaczyć "na żywo " jak podnośnik się zachowuje .Najgorsza możliwość to taka że moduł mógł się zepsuć .



Awatar użytkownika
torreto4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: torreto4 » ndz paź 09, 2005 18:11

miomio1 pisze:Zawsze tak się dzieje , jak tak to sprawdź prowadnice (może gdzieś masz opór i moduł wyłańcza Tobie szybkę )czyli musisz zdjąć tapicerę zobaczyć "na żywo " jak podnośnik się zachowuje .Najgorsza możliwość to taka że moduł mógł się zepsuć .

A czy mozna dokupic same linki do prowadnic?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 09, 2005 19:25

Linkę można dorobić. Cały mechanizm bez silniczka znajdziesz na allegro. Podróba ale ponoć działa.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » ndz paź 09, 2005 21:32

oczywiście że można dorobić takie linki , ale z założeniem trzeba się namęczyć , lepiej kupić cały podnośnik



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 09, 2005 21:40

Owszem trzeba sie narobić. Tyle że linka kosztuje 40 zł ( w Kraku na Zakopiańskiej zamawiałem) a mechanizm ponad 150. I wcale jeszcze nie wiadomo czy to linka, chociaż to prawdopodobne.
Ja już to dwa mechanizmy naprawiałem. Raz zamówiłem linkę, drugi raz dorobiłem linkę sam na wzór starej. Z linki do "malucha" :) . Wszystkie zaczepy podorabiałem i śmiga.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Pawer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pawer » ndz paź 09, 2005 22:50

Oki dzieki za rade jutro postaram sie to sprawdzic i dam znac jaka była tego przyczyna



Awatar użytkownika
torreto4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:48
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: torreto4 » ndz paź 09, 2005 22:58

Paweł Marek pisze:Owszem trzeba sie narobić. Tyle że linka kosztuje 40 zł ( w Kraku na Zakopiańskiej zamawiałem) a mechanizm ponad 150. I wcale jeszcze nie wiadomo czy to linka, chociaż to prawdopodobne.
Ja już to dwa mechanizmy naprawiałem. Raz zamówiłem linkę, drugi raz dorobiłem linkę sam na wzór starej. Z linki do "malucha" :) . Wszystkie zaczepy podorabiałem i śmiga.
A w jaki sposób je podorabiałeś (zaczepy)?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości