Mk2-efekt braku nadkoli...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Mk2-efekt braku nadkoli...

Post autor: ck » sob paź 08, 2005 16:13

...jest taki,ze wyskoczyla mi dziura w nadkolu w dwoch miejscach (sr.2cm),ktora brzydko razi po oczach jak otworze bagaznik.Czy ktos moze mi poradzic jak to samemu fachowo zrobic?



Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » sob paź 08, 2005 16:21

z przodu czy z tylu? Jesli z przodu to ja bym blotnik caly wymienil, polakierowal i gitara, a jesli z tylu to trzebabybylo lepić szpachlowac i malowac..... ale nie masz pewnosci ze ci ta szpachla nie odpadnie za pol roku.......:/



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » sob paź 08, 2005 16:24

nic tylko migomatem zaspawac, żadne szpachel itp nie zdadza egfzaminu



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » sob paź 08, 2005 16:25

Z tylu,bo tam chyba jest bagaznik ;).Mysle wyciac i wstawic kawalek blachy,noi zalozyc nadkola.Czy to dobre bedzie?

[ Dodano: Sob Paź 08, 2005 16:30 ]
Powiedzcie mi jeszcze taka rzecz,czy warto zakladac plastikowe oslony na blotniki,bo jestem ciekaw czy pod nimi za jakis czas blacha nie bedzie gnic.Prosze o plusy i minusy takich nakladek.Senx



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » sob paź 08, 2005 19:54

ck pisze:Powiedzcie mi jeszcze taka rzecz,czy warto zakladac plastikowe oslony na blotniki,bo jestem ciekaw czy pod nimi za jakis czas blacha nie bedzie gnic.Prosze o plusy i minusy takich nakladek.Senx

jak dobrze zabezpieczysz pod spodem tych nakladek to nie powinno byc problemu



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » sob paź 08, 2005 20:37

ja jak mi zaczely rdewiec to przykrylem nakladkami, ale po 2 latach to nakladka odpadla z calym blotnikiem :P reperaturka 60 zetow, robocizna ze 100 i pomalowanie 300... :P



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » czw paź 13, 2005 00:56

malolat pisze:ja jak mi zaczely rdewiec to przykrylem nakladkami, ale po 2 latach to nakladka odpadla z calym blotnikiem :P reperaturka 60 zetow, robocizna ze 100 i pomalowanie 300... :P
To może jednak nie bedę ich zakładał,tylko wyczyszcze błotniki z bąbli zaszpachluje i pomaluje.



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » czw paź 13, 2005 07:34

jak masz tylko bomble, to jak najbardziej tak zrob, blacha w golfie jest gruba, wiec nie powinno byc problemu. dobrze tylko doczysc rdze, bo jak zaszpachlujesz tylko to wyjdze z tego kupa :)



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » czw paź 13, 2005 22:18

Po pierwsze :MkII od nowości jak niebył robiony lub walony to blacha dzieci po dzieciach .Po drugie : jak już wyszło parę dziur to proponuję reparaturkę a najlepiej jak zobaczy i oceni to fachowiec blacharz ale uczciwy i dobry w te klocki Po trzecie : to zawsze po byle czym np.głupia rysa do blachy trzeba szpachlować niemówiąc już o spawaniu dziur czy reparaturek . Pozdro



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » czw paź 13, 2005 23:57

Zgodze się,że w golfie jeśli blacha nie była uszkodzona to rdza nie ma szans i właśnie u mnie tak jest,że tylko w tych miejscach,gdzie były robione zaprawki to po dwóch latach wychodzą na nowo bąble i tak jest w przypadku moich przednich błotników.Jednak wyjątkiem jest dziura w bagażniku w nadkolu,ale to jest,z tego co wiem bolączka golfa,czy to mk1 czy też mk2,nie wiem jak jest w trójkach.

[ Dodano: Sob Sty 21, 2006 10:42 ]
Zrobiłem te błotniki,ale niestety będę musiał na wiosnę znów poprawić bo wychodzą bąble.a może się jednak adecyduje na nakładki na nadkola,bo już mnie drażnią takie poprawki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości