szukam pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marc17r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 17:24
Lokalizacja: Bytom/Bobrek
Kontakt:

szukam pomocy

Post autor: marc17r » sob paź 08, 2005 15:36

Dowiedzialem sie na forum ze impuls do obrotomieza idzie z cewki no ok ale teraz ktorym przewodem sa tam dwa jeden osobny a dwa razem zlonczone dodam ze auto to Golf 2 Rp 1,8 i dodam ze przy zapalanu migaly mi wszystkie lapki czerwone to wtedy po odpaleniu obrotki sie pojawilily a migajace diody znikly wszystko bylo ok do czasu wylonczenia silika gdy go wylaczylem i chcialem odpalic to juz diody sie nie zapalily i po odpaleniu obrotomiez tez nie drgna pomocy nie wiem co juz mam robic co moze byc przyczyna ?? takiego zjawiska .

[ Dodano: Sob Paź 08, 2005 17:26 ]
czy wogle ktos z takim czyms mial doczynienie licze na wasza pomoc :kac:



Awatar użytkownika
martin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: pn mar 07, 2005 23:21
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Post autor: martin » sob paź 08, 2005 17:45

Niewiem ale jak ci te diody z ładowania i oleju tez nie swieca to raczej z obrotkiem nie ma nic wspolnegi moze ci sie wtyczka od licznika poluzowala i nie ztyka porzadnie tak jak powinien :hmm:



marc17r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 17:24
Lokalizacja: Bytom/Bobrek
Kontakt:

Post autor: marc17r » sob paź 08, 2005 17:56

Wlasnie ze nie , Wszystkie wtyczki sprawdzilem i wszystko jest jak najlepszym stanie a diodka ladowania owszem zaswieci sie i zgasnie , ale wracajac do tego pytania gdzie dokladnie idzie ipuls skad ktorym kablem ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości