nierowne obroty.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dani3lo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob lut 28, 2009 12:37
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Kontakt:

nierowne obroty.

Post autor: dani3lo » sob maja 16, 2009 12:30

Siemka. Mam z golfem problem... Gdy jest zimny nierowno pracuje... Kilka tyg temu byla to wina czujnika temp. wymieniłem go i bylo wszystko ok. Od kilku dni sie zaczeło to powtarzac... Nie wiem co jest napewno nie czujnik bo jak go odepne to i tak nierowno pracuje. Moga byc to swiece?? Ale jakby byly swiece to chyba by cały czas tak chodził. A to tylko gdy jest zimny.



Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » sob maja 16, 2009 13:54

Kolego zobacz czy nie zaczyna ciągnąc lewego powietrza pod podstawa wtrysku. filtry tez warto obejrzeć świece i kable jak dawno nie były wymieniane. Warto przejrzeć forum bo było kilka takich przypadków już :)


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kelebrion
Zdrowy ABF
Zdrowy ABF
Posty: 305
Rejestracja: śr cze 27, 2007 15:03
Lokalizacja: Głowno
Kontakt:

Post autor: kelebrion » sob maja 16, 2009 14:04

dani3lo pisze:Kilka tyg temu byla to wina czujnika temp. wymieniłem go i bylo wszystko ok
nie wiem ktory wymieniles czujnik temp. bo sa dwa chłodziwa i powietrza, wiec wiesz ktory dodatkowo sprawdzic:)


VW GOLF III GTI 2.0 16V+BLOS
[img]http://img218.imageshack.us/img218/9107/lisaann24.jpg[/img]

Awatar użytkownika
dani3lo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 737
Rejestracja: sob lut 28, 2009 12:37
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Kontakt:

Post autor: dani3lo » sob maja 16, 2009 14:53

Baracus86 pisze:Kolego zobacz czy nie zaczyna ciągnąc lewego powietrza pod podstawa wtrysku.
A jak to dokladnie sprawdzic czy nie ciagnie lewego?? mozesz dokladnie opsiac? I jakby ciagło to co trzeba zrobic??
kelebrion pisze:nie wiem ktory wymieniles czujnik temp. bo sa dwa chłodziwa i powietrza, wiec wiesz ktory dodatkowo sprawdzic:)
Czujnik temp wody wymieniłem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości